Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Prosím, vysvětlili byste mi trochu tyto nejasnosti : - pokud tazatel chce zjistit, zda-li je voda z pramene (který se před mnoha lety používal jako zdroj pitné vody) pitná i dnes, má udělat co? Nechat si udělat rozbor vody na VHS nebo... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2011, 4.2.2012
Tak i já bych se letos přidala k roubování okurek... Tady je video o roubování, které používá p. Jiřina. Píšete, že je úspěšnější než způsob mezi děložní lístky uvedeném ve videu od Mirka (Japonci)? Mně se svou jednoduchostí právě moc... celý příspěvek >
Co do skleníku mezi papriky?, 3.2.2012
Děkuji, Mirku , L.
Co do skleníku mezi papriky?, 3.2.2012 Obsahuje fotku
Udělala jsem někde chybu, chtěla jsem vložit 3 obr. (tabáku, molice a lichořeřišnice a ona mi tam zůstala jen ta lichořeřišnice a ještě k tomu s názvem tabáku - moc se omlouvám), Lenča
Co do skleníku mezi papriky?, 3.2.2012 Obsahuje fotku
Při sázení paprik ve skleníku dám na 1 jejich místo 1 rostlinu okrasného tabáku křídlatého (Nicotiana alata). Musím ale dodat, že u vchodu mám zasazenou "molici" (Plectranthus forsteri - moud Forsterův), lichořeřišnici (Tropaeolum majus L.),... celý příspěvek >
Mravenci ve skleníku, 1.2.2012
Pane Vysloužile vážím si Vašich rad... Tato citace sem byla přenesena od 16-ti letého chlapce, který se mravenci zabývá 4 roky (r.2008) a jemuž byla nabídnuta pomoc ve vzdělávání p. Pavlem Bezděčkou, entomologem, fotografem, spisovatelem, horolezcem,... celý příspěvek >
Mravenci ve skleníku, 31.1.2012
"Jak se jich zbavit?         Máte doma, nebo na zahrádce mravence? Mravenci jsou hmyz který se dorozumívá feromony (složitými pachovými signály). Pokud jim tyto pachy přerušíte nebo zničíte, máte vyhráno.... celý příspěvek >
Staří sousedé, 31.1.2012
Víte, Míšo, on nový dům č. 4 je ještě horší, co se týká vztahu k přírodě, i když je postaven u lesa (ale to už ani psát nechci).Ona má pravdu p. Lída i p.č.178.235. Je to o dnešním chování se k sobě navzájem. A co se týká našich dalších sousedů,... celý příspěvek >
Co do skleníku mezi papriky?, 31.1.2012
Proti mšicím na paprikách se mi osvědčila, dle rad přítomných zahrádkářů, 1 rostlinka tabáku. Mezi paprikami nechávám růst zpočátku salát a kopr, který se zatím vytáhne.
Co do skleníku než zasadím papriky, 31.1.2012
U cestičky co nejdříve sázím cibuli sazečku nahusto, brzičko jemná nať k dennímu využití, do polévky i celá cibulka. Za ní řádek ředkviček, salát... ale špenát mě nenapadl, to letos zkusím i s roketou (rukolou). Lenča
Staří sousedé, 31.1.2012
Sousedské vztahy Bydlím na vesnici od mala a všichni okolo se tu tak nějak známe... S novou dobou tu začaly přirůstat nové domy s novými lidmi... 1.dům Jdeme okolo a nikdo nezdraví, první se staví plot, co nejblíže cesty a neprůhledný z... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 29.1.2012
Opět moc děkuji za kalendář. Pochopila jsem, že jsou uvedeny doporučené dny dle fáze Měsíce(dorůstající = listy, květy, plod, roubujeme; couvající = kořenová zelenina, prořezávání, hnojení) nebo také dle zvířetníku (země = kořen, vzduch = květ,... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 29.1.2012
Máme na zahradě staré jabloně - vysokokmeny a mně se tyto stromy líbí víc než ty dnešní. Bohužel jde o stromy, které sázeli naši prarodiče a už se není koho zeptat na odrůdy. Pochopila jsem správně, že z jejich jadýrek lze vypěstovat nové... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Terezko, koupila jsem 1 keř samčí a 3 samičí (různé druhy) a na jižním svahu plodily až druhým rokem pár bobulek, takže na další plodnost čekám... Rozrůstání se bude týkat asi také až starších keříků a záležet i na půdě. Sekáme trávu kolem keřů... celý příspěvek >
Piliny a dřevěný odpad, 23.1.2012
To máte pravdu. Ale to nevypadá esteticky ani mulč z posekané trávy kolem ovocných keřů a stromků; a také jej používám. Bydlím od mala na vesnici a ani záhonky zeleniny nejsou tím pravým estetickým přínosem. Sice se mi krásná zahrada opravdu moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika