Příspěvky uživatele - 218.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stopy, 20.10.2010
Jsem si oddechl, diky! S.
Stopy, 20.10.2010 Obsahuje fotku
Dobry vecer, dnes jsem objevil na zakourene desce stopy. Nejedna se o kunu? Taky nam ale chodi po zahrade kocky. Pres leto jsem nasel pod stromy nekolik rozcupovanych ptacich hnizd. V pristresku pro auto mam zarazku z polinka, ktere bylo cele... celý příspěvek >
Český název pro Osteospermum, 20.10.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, posilam foto naseho keriku - Osteospermum. Mam ho na zimu zakratit, kdyz, tak jak moc? Nechat v garazi u okna, kde nemrzne, nebo na svetle chodbe, kde je pres zimu kolem 15°C? Sterba
Venkovní ibišek, 12.10.2010
Mate recht, taky jsem si to myslel. Udelam to podle Vasi zkusenosti. Diky!
Venkovní ibišek, 12.10.2010
Diky za radu! Dnes jedu na chalupu, tak na opadane kvety lehce prihrnu zem a pristi rok uvidime:)!
Kvetinac, 12.10.2010
Diky za rady!, nemuzu tomu verit, ze palma to vydrzi, kdyz ji tolik uriznu zdrave koreny. Mam obavy z plisni, nebo zahnivani. Kdyz bych to provedl, tak jakou vrstvu nove zeme davate dospod? Jakou zem? Doposud zalevam hlavne do misy, trochu odshora.... celý příspěvek >
Kvetinac, 9.10.2010
Ahoj, jeste poddotaz - kdyz nesezenu vyssi kvetinac a dam palmu do nizsiho, co s temi koreny? Budou tam fest natocene. Mate nekdo zkusenost, jestli jdou rozplest, aby vyska korenoveho balu se snizila? O zkraceni zivych bilych korenu, treba nozem... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 6.10.2010 Obsahuje fotku
Pomalu dokveta, ale asi uz kvuli pocasi nedokvete. Kvety opadavaji - cetl jsem, ze nekteri vypestuji nove sazenice ze semen. Muzete mi, prosim, jako laikovi poradit, jak na to? Diky! Sterba
Kvetinac, 27.9.2010
Zde v Jiz. Cechach Hornbach bohuzel neni. Treba do jara neco sezenu:). Diky za odpoved! Sterba
Kvetinac, 24.9.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, mam tento problem - moje palma se opet tlaci ven z kvetinace. Nynejsi je vysoky asi 70 cm, vyssi uz asi neni. Pri kazdorocnim stehovani z chalupy domu, do haly se pekne nadru:), takze schanim neco umelohmotneho. Objevil jsem kalvas na... celý příspěvek >
Kvetinac, 24.9.2010 Obsahuje fotku
Foto:
Kvetinac, 24.9.2010
Ahoj, mam tento problem: tuto palmu potrebuji opet presadit, ale nevim, do jakeho kvetinace. Tento je vysoky asi 70 cm (je zapusteny v zemi) a po dvou letech se palma zase tlaci nahoru. Vyssi kvetinac uz asi neni a kdyz tak desne tezky. Kazdy rok... celý příspěvek >
Mlok?, 24.9.2010
Diky za reakce - samozrejme jsem rad, ze tam tyto "exoty" mame! Zdravi Sterba
Praskající plody Boscovi lahvice, 19.9.2010 Obsahuje fotku
Nevíte prosím vás někdo, co způsobuje praskání plodů hrušně? Jedná se o Boscovu lahvicu, pěstovanou na Jindřichohradecku v 650m.n.m. Každý rok sem tam nějaká praskla (ty nejdříve zralé) ale letos to jsou všechny. Je to počasím, nevhodným stanovištěm... celý příspěvek >
Mlok?, 11.9.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, pri nocnim sberu spanelaku jsem objevil - mloka? Nez jsem donesl fotak, tak se nefotogenicky:) stocil. Se mi zda, ze mame na chalupe same exoty, nejdriv uzovka hladka a ted toto:)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika