Příspěvky uživatele - 218.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato rostlina?, 16.5.2011
Díky a jakou potřebuje péči?Asi spíš polostín a kyselejší půdu?Je mi divné, že neroste.
Jak se jmenuje tato rostlina?, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Co je to za keř?
Jak se jmenuje tato rostlina?, 16.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co je toto za keř?Mám ho tři roky, ale za tu dobu ještě vůbec nepoporostl, ale každé jaro krásně kvete.
Kvetinac, 15.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, tak nakonec muselo dojit k useknuti korenu kvulu kvetinaci. Hlubsi, nez dosavadnich 70 cm v kamenine jsem nesehnal. Prikladam fotky a modlim se, aby to nase palmicka vydrzela!
Neroste a neroste, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, opet jsem vyfotil moji revu. Jak jsem psal uz drive, je to jen zkouska, jestli mi to poroste:). Ted je v tomto stavu a nevim, co s ni delat dal. Poradi mi nekdo, co s ni? Vylomit nejake vyhony? Ktere? Budu vdecny za kazdou odpoved! Sterba
Jaký drtič větví, 11.4.2011
Diky za reakci! Na dalku mi radili z Moutfieldu, ze by to mohlo byt v tom zajisteni kose. Zkousel jsem to vse, jako laik, rozebrat, ale tam to nejde:). Budu muset jit za tim elektrikarem, do podzimu, az se bude zase drtit, casu dost! Diky! Sterba
Jaký drtič větví, 10.4.2011
Ahoj, taky mam drtic Florabest z Lidlu, uz asi 5 let. Az doted spolehlive slouzil a najednou po vypnuti se uz znovu nerozbehl. Nevite, kdo by ho umel opravit? Jizni Cechy. Diky! Sterba
Drtic vetvi, 3.4.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, mam asi 4 roky drtic vetvi FLORABEST FLH 2500/6. Az dosud pracoval bezchybne, ted ale znenadani stichnul a hotovo. Neni zde nekdo sikovny, kdo by byl ochoten jej opet zprovoznit? Jsem z Jindr. Hradce. Ptal jsem se v Mountfieldu, tam jej... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 12.3.2011
Pro "jirilan": Dekuji za radu, dneska je krasne, i kdyz trosku zde na jihu cech, pofukuje. Ted jsem se na zahradce dival a pupeny jsou jeste zatazene, tak se do toho pustim a uvidime:). S.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 11.3.2011
Dobry den, zase jsem to prosvihnul a jeste nestrikal. Mam jednu broskvicku starou 4 roky, predloni uroda dost, vloni 1 broskev a pritom na jare byla plna kvetu, holt ta kaderavost - uplne ji sezrala. Mam zbyly Kuprikol (40g/6,6l), ale je prosly,... celý příspěvek >
Neznámý had v zahradě, 8.11.2010 Obsahuje fotku
Uzovka hladka- Coronella austriaca. Taky ji mam na zahrade, ted uz urcite spi:). Bezte na sekci "CHOVAME" - Plazi - mam tam jeji fotky, odbornici mi ji urcili. Je pry dost kousava:)
Phalaenopsis a má žluté listy, 31.10.2010
Díky moc za ocenění mojí píle. Není to jediná kytička, kterou jsem zachránila.   Zdraví Vlasta
Phalaenopsis a má žluté listy, 30.10.2010
Já jsem si koupila ve výprodeji phalenopsis taky s měkkými listy, ale rekla jsem si, že ji musím zachránit. Vyndala jsem ji ze substrátu, špatné kořeny ostřihla, nechala zaschnout, znovu zasadila a pak jsem hodně rosila, občas jsem navlékla mikroten... celý příspěvek >
Broskvomandloň na trhu chybí, 30.10.2010
Tak díky moc za radu, asi nejspiš využiju ledničku, na zahradě by mi ji ještě nějaká potvůrka mohla zbaštit. Zdraví Vlasta
Broskvomandloň na trhu chybí, 29.10.2010
Dostala jsem jednu pecku broskvomandloně a nevím co s ní. Někde jsem četla, že do jara vyschne. Když ji ale zasadím tedˇ,tak mi v bytě nepřežije zimu. Poradíte mi někdo? Díky Vlasta
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika