Příspěvky uživatele - 218.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, proc jeste nezacal kvest? Pres zimu je na chodbe, 13 st., od jara venku. Poupat ma spoustu. Ted uz asi na nej bude zima:)
Durman - žloutnou listy, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, prave jsem se docetl, kde jsem delal chybu. Pridavam fotku:)
Venkovní ibišek, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, mam Ibisek s. druhym rokem, roste pekne, ma spoustu poupat, ale zacal kvest asi ptred 14ti dny. Zrejme do zimy vse nevykvete. Jak je to u vas?
Vodárna - nerez?, 29.8.2010
Pane 45.74 - provedl jsem to dle Vaseho navodu a je to OK! Diky moc!!! Sterba
Had na zahradě, 25.8.2010 Obsahuje fotku
Ted jsem si to podle Vasi informace nasel na netu. Mate pravtu, je to ona:)! A je krasna. Pisou, ze silne kouse, tak si musim na ni dat pozor:)!
Had na zahradě, 25.8.2010
Had se nam na zahradu vratil, prikladam lepsi fotku. Je to urcite uzovka, neni to jedovaty:)?
Vodárna - nerez?, 25.8.2010
Diky za rady! Dnes se vracime na chalupu, tak se pokusim ty tlaky upravit. Budu informovat, jak to dopadlo:)!
Vodárna - nerez?, 18.8.2010
Dobry den, ptam se jeste jednou:), moje vodarnicka na chalupe casto a kratce spina. Tlak. nadoba je asi na 15 l, nevite, cim by to mohlo byt? Dekuji!
Sieberz - katalog, 10.8.2010
To máte zřejmě štěstí. Nic tak hrozného jako předražené suché květiny od Starkla jsem dávno neviděla. Mimochodem v Hornbachu jsem si krásné rostliny koupila za cenu 10x nižší.
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 3.8.2010
Kde se v dvoutaktním motoru vzal olej? Odkud teče?
Neroste a neroste, 31.7.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, dlouho jsem tady nebyl. Akorat jsem ji na jare presadil ke kamenne zdi na jihovychod do trochu lepsiho. Nic jsem s ni nedelal, tak jednou za 14 dni pohnojim Kristalonem. Je mi lito ji zastrihavat, kdyz konecne zacala rust:).
Had na zahradě, 5.7.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, toto jsem vyfotil na chodniku u nasi chalupy, delka asi 40 cm - je to zmije? Diky za odpoved! S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika