Příspěvky uživatele - 76.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Durman Metelovy, 23.3.2007
ano na venkovni terasu dopoledne mi tam sviti a odpoledne je tam stin takze by mu to mohlo vyhovovat..a napise mi jeste nekdo o hnojivech KRISTALON start a plod a kvet?jak se pouziva presneji?dekuji
Durman Metelovy, 23.3.2007
Dekuji Vam.Kdy jste ho sazel.ja 15.3. neni to pozde?jak povyroste (asi za mesic) budu ho davat na slunicko..Taky jsem se chtela zeptat  jak se hnoji s hnojivem kristaron start a plod a kvet?letos ho budu pouzivat poprve.Po 14 dnech se hnoji... celý příspěvek >
Oleandr - výrůstek, 19.3.2007
ano muj oleandr ma to same nema jeden vyrustek ale asi osm.Jiz se uz otevrel ve vnitr jsou seminka.presne taky nevim co to je ale myslim si ze je to semenik ma se ustrihnout?co s tim?
Leknín, 19.3.2007
Mam presazeny leknin pred tydnem jsem ho vyndala ze tmy do svetlejsi mistnosti.nevim co ted s nim muzu ho davat ven na slunicko?asi za mesic i driv pokud bude teplo bude v jezirku...poradte dik
Durman Metelovy, 19.3.2007
dekuji Vam.Mate Durmana ve velkem kvetinaci?jaky mu staci?Uz jsem nasadila seminka do kolikati metru mi vyroste?myslim ze prvni rok bude maly..poradte nemam s nim jeste zkusenosti.
Hortenzie, 19.3.2007
Nasadim hortenzii (oddenky)do hliny je to lepsi?nebo ji mam nechat zakorenit ve vode?myslim ze hlina je lepsi neposkodi se tak korinky..budu rada za kazdou radu
Begonie - co ted?, 17.3.2007
ano taky mi uz lezou..jinak dik
Leknin, 16.3.2007
Mam presazeny leknin pred tydnem jsem ho vyndala ze tmy do svetlejsi mistnosti.nevim co ted s nim muzu ho davat ven na slunicko?asi za mesic i driv pokud bude teplo bude v jezirku...poradte
Hortenzie , 15.3.2007
Chci vypestovat hortenzii s oddenku....ustrihla jsem si ji kdyz ted rasi ,zasadim ji myslite ze se ujme??Zkousel to nekdo?dekuji
Koupeni skalnicek , 15.3.2007
Koupila jsem si skalnicky a nevim kdy je vysadit ven?jsou takove zeslable asi je necham aspon 14 dni za oknem.Bojim se ze prijde jeste zima a umrznou mi.Dekuji za radu
Durman Metelovy , 15.3.2007
Kopila jsem si Durman Metelovy (Datura Metel-fialovy plnokvetny)jednolety druh.Ma na podzim seminka?nebo se rizkuje?nebo pak zanikne a musim si koupit novy?Chci ho dnes sazet tak mi k nemu dejte vice informaci prosim.dekuji
Karas, 7.3.2007 Obsahuje fotku
Kdy davate karasy do jezirka?
Begonie - co ted?, 7.3.2007
Zasadila jsem begonie ale nejak mi nelezou jakto? Bojim se ze shnijou... zalevam je jen okolo hlizky... Diky
Muzu uz delat skalku?, 7.3.2007
Muzu sadit skalnicky?ci presazovat?davat nove kameni...
Muzu pohnojit hnojivem npk travnik?, 6.3.2007
Muzu pohnojit hnojivem npk travnik?Nebo cim?mam v nem mech...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika