Příspěvky uživatele - 76.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kristalon start kristalon plod a kvet, 16.4.2007
Dik moc jeste jsem se chtela zeptat muzu  hnojit slepicincem i kristalonem?po 14 dnech nasazeni pohnojim kristalonem start pres tyden (nekdy)prihnojim slepicincem a priblizne v cervenci zacinam s plod a kvet?muzete taky napsat jak hnojite... celý příspěvek >
Kristalon start kristalon plod a kvet, 15.4.2007
dekuji Vam za rady.....ale kolikrat hnojite 1 tydne?nebo 3 tydne slabym roztokem?1 odmerka je na 2,5l nebo 5l konve?dekuji
Kristalon start kristalon plod a kvet, 14.4.2007
budu hnojit jen muskaty a kvetiny  kolikrat tydne?hnojit?dekuji
Kristalon start kristalon plod a kvet , 13.4.2007
Dobry den potrebovala bych radu o tomhle hnojivu...budu ho pouzivat prvnim rokem,budu rada za kazdou radu....
Begonie - co ted?, 12.4.2007
Dobry den obracim se na Vas s radou ,porad mi nelezou begonie nasadila jsem si jich sest a jen tri lezou tak poradte abych to jeste zkusila narychlit nebo co s tim???děkuji
Muškáty presadit dnes nebo po zmrzlych?, 12.4.2007
děkuji co kdybych misto kravskeho hnoje dala slepicince?nebo co by tam slo jeste dat?dekuji
Muškáty presadit dnes nebo po zmrzlych?, 12.4.2007
děkuji ale kravsky hnuj nemam jedne kdybych sla jeste nazbirat nejake zbytky ale po zime to nema zadne ziviny.poradite co dat na dno ?treba slepicince?
Muškáty presadit dnes nebo po zmrzlych?, 10.4.2007
dobry den obracim se na Vas s radou.Nevim jak presadit muskaty jestli je to lepsi tedka v dubnu do truhliku at se dobre zakoreni nebo az po zmrzlych a rovnou je dat ven?poradte prosim.....a jak sazite muskaty?ja smicham hlínu se zahradky a... celý příspěvek >
Len, 10.4.2007
Dobry den potrebuji radu ohledne lenu.Je to krasna dekorace a proto jsem se rozhodla  nasadit ji ...poradite kdy se ma sazet?nasadim ji asi dnes...dekuji
Světlice,mák,tobolky černuchy, 8.4.2007
bydlim 550 m. n. m.tak to uz vysadim.dekuji za radu
Světlice,mák,tobolky černuchy, 7.4.2007
Muzu zde sazet do pudy Světlici,mák a tobolky černuchy??děkuji za radu
Okrasne dýně, 7.4.2007
dekuji
Okrasne dýně, 7.4.2007
Dobry den potrebovala bych poradit jestli muzu uz touhle dobou nasadit do misek okrasne dyne??neni to brzo?a vysazet je po zmrzlych ven?dekuji
Levandule- velký výběr, 30.3.2007
Dobry den nedavno jsem si koupilla levanduli.Kdy ji muzu vysadit ven?aby jeste nezmrzla...Jak ji hnojit?starat se o ni?dekuji za radu
Hnojivo kristalon start a slepicinec, 30.3.2007
Dobry den prosim Vas o radu jak mam hnojit muskaty a jine kvetiny hnojivem kristalon start,plod a kvet a slepicincem.Chci hnojit obojim.Takze muzu to smichat dohromady?Budu hnojit i slepicincem i kristalonem.Kdyztak napiste kolikrat tydne jestli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika