Příspěvky uživatele - 76.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
begonie ve vode, 23.2.2007
dekuji Vam budu je sazet do kvetinace ja kompost nemam tak myslite ze mam normalni substrat smichat s trochou hnoje?a cim je hnojite?normalnim hnojivem na muskaty?.Taky je chci tedka sazet ale nemaji jeste vyskocene ,,pupky,,  takze i kdyz... celý příspěvek >
Andělské zvony, 22.2.2007
ahoj, na zacatkiu brezna mi  ma dojit seminko durmanu.Kdy ho sazet?V breznu?dik
begonie sazeni, 16.2.2007
diky jeste bych se chtela zeptat udelala jsem asi chybu dala jsem begonie do vody (asi 1cm) a do rana vodu  vysaly udelala jsem to protoze byli strasne lehke a suche.co mam delat dal?zase jsou skoro suche.dik
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 15.2.2007
dik za informace dale se s Vami i tim nechci bavit ...pardon
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 15.2.2007
ano chtela jsem to jen pro informaci moc tomu neverim lebis.cz jsem nasla uz drive.kolik Vas stal?
begonie ve vode, 14.2.2007
Dala jsem begonie do vody protoze mi pripadaly moc suche ted nevim co mam s nimi delat?mam jich porad zalivat nez vyrasi pupen?a pak je dat do hliny?dik
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 14.2.2007
ano chtela bych ten lepsi truhlik(ukazuje stav vody)  kolik Vas stal?a kam se lije voda ?do misky?neumim si to predstavit teprve az tento rok si je chci koupit.nebo myslite ze by bylo lepsi koupit truhliky pres internet?mate nejakou adresu?kde... celý příspěvek >
zakroucena líska, 14.2.2007
jak narizkovat zakroucenou lisku??dat do vody nebo do stimulatoru a do hliny?dik
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 13.2.2007
Jake jsou samozavlazovaci truhliky?Jsou lepsi nez ,,normalni,,truhliky?nebo je to stejne?
Lze použít NPK......?, 12.2.2007
je to uplne jedno jestli cerelit nebo npk ja s nim hnojim vse.Je jedno kdy to pohnojite protoze se to rozpusti voda,snih,dest.....
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 12.2.2007
tak jaka hlina je vhodna na muskaty??nebudu si tady vymenovat priblble nazory jak pubertak!!
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
spis vy jste mimo misu....substrat je hlina s vyzivou a na vsechny kvitka zato hlina jen na muskaty je jen na muskaty.Jeste neco chcete odpovedet??
Mochyne , 11.2.2007
Kdy sazet mochyni(na dekoraci ne jedlou)?Muzu uz si ji ted predsadit??(mam jen jeji seminko)
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?dala jsem hlinu na muskaty a  nebyli moc pekne za rok jsem dala substrat a byli krasne poradte mi co davate vy muskatum?dekuji
Aranžma, dekorace - internetove stranky, 9.2.2007
Prosim o pomoc najiti nejakych dobrych internetovych stranek ohledne dekoraci, aranzma, aby byly fotky, postupy atd... (napr. jarni dekorace na okna, podzimni, zimni) bavi me rucni prace, myslim  ze se tady najde nejaka tvoriva duse ktera nasla... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika