Příspěvky uživatele - 76.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevadlec perity , 6.3.2007
Koncem ledna a v polovine unora jsem nasadila nevadlec perity (Celosia argentea)ale nejak mi neleze..!Cim to je?myslite ze mu to tak trva?nebo mi zasel?dik za radu
je brzo sundat chvoji ze skalky?, 6.3.2007
je brzo sundat chvoji ze skalky?chci si ji popravit...pokopat,pohrabat mulc..bojim se ze mi pres skalnicky,penisniky,okrasne stromky prejde mraz.jsem asi 550m.n.m.dekuji
Muzu jeste zastrihnout ibisek?, 6.3.2007
Muzu jeste zastrihnout ibisek?neni pozde?chci ho jen upravit.Jak se striha je to jedno?nebo musi to byt nad pupeny?dik
Begonie - poradte prosim, 2.3.2007
dekuji mnohokrat hned je jdu nasadit mam begonie normalni vzprimene ne previsle.slysela jsem ze az je budu  sazet do kvetinace tak se ma na spod kvetinace dat slepici trus!davate ho i Vy?dekuji
Begonie - poradte prosim, 1.3.2007
Prosím o radu muzu sazet begonie bez ,,pupiku,,?Dik
chvoji, 28.2.2007
jasne, jinak dik
chvoji, 28.2.2007
my 550m.n.m radsi jeste pockam...do poloviny brezna rika se ze je ted slunicko silne na skalnicky atd.
chvoji, 28.2.2007
cetla jsem ze se muze uz ted davat chvoji pryc ze zahradky mam ho na skalce,zakrslych kerich...poradte kdy ho sundat???
Cyprisek, 26.2.2007
dekuji Vam.Jen ze ja nemam cyprisek zeleny ale cerveny myslim  ze tam neni zadny rozdil?
Cyprisek, 25.2.2007
dekuji a jake ma seminka?kdyz je to letnicka?nebo se rizkuje?
Cyprisek, 25.2.2007
Je to Cyprisek-bytel metlovity.dik za radu
Cyprisek, 24.2.2007
Koupila jsem si cyprisek nevim zda ho sazet ven ci do domu.Poradte mi neco o nem...ani nevim kde se hodi zda do truhliku, kvetinace nebo na zahon.dik
Truhliky - a co v nich, 24.2.2007
Muzu dat previsle a vzprimene muskaty do jednoho truhliku? Poradte mi, co si tak davate Vy do truhliku?
begonie prosim o radu, 24.2.2007
chci ted sazet begonie ale namaji vylezle ,,pupky,, nebo-li ,,listky,, nevadi to??mam pockat az vylezou a teprve sazet?nebo je mam normalne nasadit?dekuji
Krokus, 23.2.2007
zasadit je ven na zahon za rok vykvetou zase!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika