Příspěvky uživatele - Teta Jana

Fíkovník, 27.10.2019
Tak s těmi exoty máte naprostou pravdu, fíky usuším k Vánocům. Momentálně si užívám báječně vychucená jablka, jsem v tomto směru docela "konzerva" a nedám dopustit na odrůdu Spartan.
Fíkovník, 26.10.2019 Obsahuje fotku
Díky nádherně teplému podzimu mi krásně dozrávají fíky na mé venkovní rostlině, mám velkou radost, vždy tomu tak není.
Tomel pro republiku, 26.10.2019
Nádhera! Můj stromek si letos z nějakého záhadného důvodu ponechal jen jeden plod, asi jsem ho nechala loni přeplodit. Letos tedy odpočívá.
Asimina Triloba, 4.10.2019 Obsahuje fotku
Plodů na Asimině je letos tak mnoho, a ačkoli jsem spoustu rozdala, tak jsem musela přemýšlet nad nějakým vhodným způsobem zpracování. Vyrobila jsem džem, ale největší pecka je zmrzlina a to především kombinace Asiminy s granátovým jablíčkem a... celý příspěvek >
Jonathan, 25.9.2019
Krása! Taky jsme ho měli kdysi na zahradě, vzpomínám!
Asimina Triloba, 24.9.2019 Obsahuje fotku
Moje Asimina má letos nejvíce plodů za deset let, co roste na našem chráněném dvoře a větvičky s plody jsou ohnuté až k zemi. V mých podkarpatských podmínkách začíná zrát až nyní a několik plodů už jsem nedočkavě a naprosto nadšeně snědla. Úroda je... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 19.9.2019 Obsahuje fotku
Asimina má plody hodně zvláštní a exotické, ale letos se kamarádí s kiwanem a to je tedy hodně zajímavé.
Asimina Triloba, 14.9.2019 Obsahuje fotku
Rovněž můj stromek předvádí letos rekordní úrodu. Některé plody se mi zdály být zvláštními a ono se mi do jeho koruny zapletlo kiwano. Plody ovšem ještě nezrají, radostně jsem se hrnula pod stromek, že je tam už spadlý zralý plod a on to byl jen... celý příspěvek >
Volya LLC DVUSHKA, 18.8.2019
Skleník ukotvený do betonu nemám a u nás pod Karpatama fučí neustále, ale je to ruská kvalita a já jsem přesvědčená o tom, že pokud by bylo třeba i zemětřesení, tak dům nám spadne, ale Trjoška bude dál hrdě trůnit na zahradě. Po dvou... celý příspěvek >
Volya LLC DVUSHKA, 16.8.2019
Já mám Trjošku a jsem nadmíru spokojená.
Paprika Rodrigo, 31.7.2019 Obsahuje fotku
Musím rovněž pochválit i odrůdu českou a to je Rubika F1, které mě velmi mile překvapila vynikající sladkou chutí.
Paprika Rodrigo, 31.7.2019 Obsahuje fotku
Navzdory letošnímu divnému počasí máte na těch rostlinkách krásnou násadu plodů. Ja jsem letos nadšená z ruských odrůd a hlavně z papriky Allar F1. Moje rostliny vegetují taky venku, ale rostou v textilních květináčích.
Papriky 2019, 26.7.2019 Obsahuje fotku
Paprikám se letos docela daří. Pěstuji je pouze v nádobách nebo textilních květináčích a úroda je bohatá a krásně barevná.
Papriky 2019, 8.7.2019 Obsahuje fotku
Do kvasné nádoby, já používám keramický hrnec na kysané zelí, dávám nejrůznější suroviny, podle potřeb rostlin. Na jaře, kdy je důležitý dusík, dávám do hrnce například kopřivy, bršlici, listy pampelišky a nejrůznější plevele. Jakmile rostliny... celý příspěvek >
Rajčata ve tvaru srdce, 7.7.2019 Obsahuje fotku
Moc krásná srdce vyrostla ze semínek, která mi kamarádka přivezla jako dárek z Bulharska. Rajče nese název Momini salzi - Dívčí slzy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika