Příspěvky uživatele - Teta Jana

Papriky 2019, 5.7.2019 Obsahuje fotku
Letos pěstuji papriky jen v nádobách a hnojím pouze svými bio fermentovanými čaji a vypadají spokojeně. Jen vody potřebují hodně, takže něktré stojí v hrnci s vodou. Palermo.
Rajčata ve tvaru srdce, 13.6.2019 Obsahuje fotku
La Donna
Papriky 2019, 6.6.2019 Obsahuje fotku
Krásně se mi vybarvily papriky kozí roh Prokop.
Sklizeň 2019, 27.5.2019 Obsahuje fotku
Nádherné meruňky! Na ty já si musím ještě chvíli počkat, ovšem velikou radost mi dělají jahody.
Rajčata - plíseň?, 26.5.2019
S tímto názorem naprosto souhlasím.
Papriky 2019, 21.5.2019 Obsahuje fotku
Já už si dám brzy první letošní papriku ke svačině, roste v nádobě ve skleníku.
Asimina Triloba, 28.4.2019
Banánovec zvonkokvětý je název dokonalý. Já znám ve svém nejbližším okolí dvě děvčice -třeba Konvalinku a Evu T., které se o pěstování Asiminy pokouší, ale je to běh na delší trať a chce to trpělivost. Třeba vypěstují krásné stromečky a něco nám o... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Květy Asiminy jsou skutečně velmi exotické a krásné, bohužel nevoní, takže jsem ráda za každou mouchu, která květy navštíví a opyluje. Už mi to taky bohatě kvete, takže pečlivě zalévám a snad se udrží hodně plodů.
Jahodník - frigo sadba, 20.4.2019 Obsahuje fotku
Nádherné! To jste si teda máknul a ta spotřeba substrátu, co jste tam namíchal? Já jsem si vymyslela jahodový žebřík, musím jít prostě do výšky.
Jahodník - frigo sadba, 19.4.2019
Pěkné! Kéž by i já měla na jahody tolik místa!
Paprika Rodrigo, 18.4.2019
Nádherné sazenice!
Jahodník - frigo sadba, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Moje letošní frigo jahodníky si vedou velmi dobře. Líbí se jim od rána prosluněné staré schodiště. Jde o stáleplodící odrůdy, které budu pěstovat v nádobách.
Asimina Triloba, 12.4.2019 Obsahuje fotku
Asimina se začíná pomaličku probouzet, je možné, že v teplejších oblastech je už těsně před květem?
Rajčata 2019, 26.12.2018 Obsahuje fotku
Každoročně pěstuji spoustu masitých podlouhlých odrůd rajčat a zjistila jsem, že jsou si navzájem hodně podobné a rozdíly jsou jen nepatrné. Všechna mají jen velmi málo semen, hmotnost plodů mezi 100 až 250g a také chuť je téměř totožná. Při jejich... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 1.11.2018 Obsahuje fotku
Taky jsem letos pěstovala Minikumato ze semen od Evy. Rajče bylo velmi úrodné, rostlo v nádobě, vypadalo hezky, ale chuť byla průměrná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika