Příspěvky uživatele - Teta Jana

Rajčata venku do Vánoc?, 26.10.2018 Obsahuje fotku
Je skvělé mít tu možnost sklízet v době, kdy už stromům žloutne listí, krásná a slušně chutnající srdce.
Pepino 2018, 22.10.2018 Obsahuje fotku
Parádní úroda! Taky já jsem něco málo vypěstovala a jsem hodně spokojená s chutí.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Je úžasné sklizet ještě v tomto období rajčata z venkovních záhonů a to v perfektní kvalitě. Chuťově jsou díky sluníčku dokonalá a hodně sladká.
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 10.10.2018 Obsahuje fotku
Na mém Tomelu už mají plody krásnou oranžovou barvu, při velikém větru se jedna větvička ulomila a plody byly po 14denním pobytu na misce s jablky bez trpké příchuti.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 29.9.2018
Pokud je někdo schopen nacpat na plochu jedné palety dvanáct rostlin rajčat a je s tímto stavem spokojen, sklidí úrodu, která ho uspokojí, tak proč ne? Já pěstuji na stejné výměřě rostliny čtyři a takhle to vyhovuje mě.
Maliny - osvedcene odrody 2018, 23.9.2018
Já jsem hodně spokojená s odrůdou GLEN AMPLE, šlahouny jsou mohutné a obsypané obrovskými velmi chutnými plody. Rovněž mě letos potěšila POKUSA, roste spíše keřovitě, plody jsou tmavší a kompaktnější než u GA a chuťově vynikající. Letos maliny... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 10.9.2018 Obsahuje fotku
Moje Asimina se letos překonává ve velikosti a počtu plodů. Loni jsem terochu flákala zálévání, ale letos u nás není tak hrozné sucho a taky se mi podařilo stromek několikrát zalít. Velkou radost mám z vlastních vypěstovaných semenáčků.
Paprika Rodrigo, 18.8.2018
Papriky máte nádherné, jak říkáme u nás doma - amazing!
Rajčata podlouhlá, 18.8.2018 Obsahuje fotku
Obrovskou úrodu letos předvádí odrůda Opalka a to bez sebemenšího náznaku suché hniloby špiček, mezi plody jsou docela maxi jedinci.
Jak uskladnit sušená rajčata?, 16.8.2018
Dovolim si, Vladimíre, s Tebou lehce zapolemizovat. Usušením rajče odevzdá vodu a všechny látky se tak v něm zkoncentrují a ona rajčatová chuť naopak vynikne. Jaké bylinky si do nálevu kdo přidá, je věc jeho volby. Moje sušená rajčata znáš a myslím,... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 16.8.2018
Já se domnívám, že rajčata jsou "uvařená".
Pepino 2017, 12.8.2018 Obsahuje fotku
Moc hezké plody! Taky mám letos několik rostlinek pepina a vypadají nadějně.
Pokojový citrus, 11.8.2018 Obsahuje fotku
Za jeden z nejvhodnějších citrusů k pěstování v bytě považuji Calamondin - Citrus microcarpa. Jde o křížence mandarinky s kumqatem, na rostlině obvykle bývají květy společně s plody, krerých bývá hodně a rostlina vypadá hezky. Plody používám do... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 28.7.2018 Obsahuje fotku
Bezkonkurenční jedničkou a absolutním hitem se letos v mé sbírce odrůd stalo ruské cherri rajčátko Kotja F1. Toho, komu jsem věnovala vzorek úrody, hlavně zajímá, aby v další dodávce bylo to malé ruské žluté rajče. Není úplně mrňavé, plody váží kolem... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Na mých "plantážích" zatím vše v pořádku, a to jsem se letos s pletím zrovna nepřetrhla. Rajčatům i mě to takhle naprosto vyhovuje. Na konstrukci je Opalka, většina plodů je v sušičce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika