Příspěvky uživatele - Teta Jana

Rajčata podlouhlá, 23.7.2018 Obsahuje fotku
Jersey Devil je ideální odrůda na zpracování, je hodně masitá a obsahuje jen minimum semen. Pro mě je velmi důležitá i skutečnost, že netrpí černáním špiček. Dokonalé rajče na sušení a protlaky, obsahuje málo vody.
Masitá rajčata, 22.7.2018 Obsahuje fotku
U mě se letošní vítěz mezi masitými rajčaty jmenuje Buffalosteak F1. Zdravé rostliny a nádherná rajčata s dokonalou chutí.
Rajčata podlouhlá, 20.7.2018 Obsahuje fotku
Rajčata hromadně dozrávají a to i ta, u kterých je napsáno, že jsou pozdní. Slušnou úrodu mají i rajčata podlouhlá a to mě těší, bude co sušit a v zimě si na čem pochutnávat. Pět kilo už mám usušeno.
Masitá rajčata, 19.7.2018
Cherokee Purple považuji za jedno z nejchutnějších rajčat, moje rostliny ovšem rostou na slunci. Chuť rajčete hodně ovlivní hnojení a zálivka, příliš intenzívní hnojení a bohaté zalévání způsobí, že rajče nemá tak výraznou chuť. Plody nikdy... celý příspěvek >
Trvalky pro včely, čmeláky, 17.7.2018 Obsahuje fotku
Já jsem dnes na komuli konečně vyfotila neukázněné Paví oko, ale fenykl si vyseju příští rok, snad se nějaký otakárek objeví.
Trvalky pro včely, čmeláky, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Tak se mi letos podařilo zamotýlovat zahradu a na Komuli to žije. Sednu si vedle s tím, že si budu číst a stejně koukám jen na to hmyzí hemžení.
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Drobná ukázka letošní sklizně, zatím cca 40kg rajčat.
Rajčata 2018/2, 15.7.2018
Na ovocnáře slušné!
Asimina Triloba, 14.7.2018
Když jsem Asiminu před devíti lety v Kruhu kupovala a nevěděla jsem o ní vůbec nic, řídila jse se poskytnutým návodem na pěstování a tam bylo psáno, že potřebuje vlhké stanoviště a polostín. Tak jsem našla vhodné místo a rostlinu zasadila. Mezitím se... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 11.7.2018 Obsahuje fotku
Masitá rajčata ve tvaru srdce nádherně vypadají a báječně chutnají.
Melouny 2018, 8.7.2018 Obsahuje fotku
Já jsem letos nadšená ze svých žlutých melounů. Pro jejich pěstování jsem se rozhodla docela pozdě a všechna místa na záhoncích už byla rezervovaná, takže rostou v nádobách a vedou si skvěle. Jde o odrůdu Masada F1 a jeden kousek už vypadá skoro... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 7.7.2018 Obsahuje fotku
Je evidentní, že nejsem sama, kdo na Asimině obdivuje její tropický vzhled a nádherné veliké tmavé listy bez sebemenšího kazu.
Okurky do skelníku, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem si pořídila skleník a mimo jiné jsem tam umístila salátové okurky. Koupila jsem semena okurky Lemon a ta zrovna dozrává. Plody jsou zjímavé a salát z nich je vynikající.
Masitá rajčata, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Jednou z novinek v mém letošním sortimentu masitých srdcí je Cour di Bue od firmy Vilmorin. Semínka stála pár kaček - na rozdíl od jiných Vilmorinských odrůd - a rajčata vypadají moc hezky a mají slušnou chuť. Rostlina je docela produktivní, takže... celý příspěvek >
Masitá rajčata, 5.7.2018
Cherokee jsem vysévala 23.1. a na záhonek bylo vysazeno 21.5. Taky mi rajčata letos dozrávají nelogicky, ale já mám několik stanovišť s rozdílnými podmínkami. Zajímavé je, že mají mimořádně veliké plody, to Cherokee vážilio 460g a Garmoška 344g.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika