Příspěvky uživatele - 133.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení trávy v souvislosti s kompostem, 5.6.2020
Agro trávníkové hnojie je skutečně jen hnojivo.
Uvadajici maliny, 3.6.2020
Moje zkušenost s ponravami je vyrýt celé i s balem a hledat. Taky mravenci, když je sucho, dokážou kořínky poničit.
Lipnická švestka, 29.5.2020
Zasazena jaro 2016. V první ochutnávce předloni bylo pár plodů, loni tři plody, letos žádný. Hlavní vrchol pod zastřižením chytil nějakou nekrozu kůry, takže snížení a pokus o náhradní terminál. Bohužel, choroba zase postoupila, švestka zůstává... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny - mnoho slabých výhonů, 29.5.2020
Stručně shrnuto všechny napadené rostliny vyrýt a bojovat se savými škůdci, křetí to přenáší.
Polámané sazenice okurek, 17.5.2020
Jen pokud je tam list, holý stonek očko neudělá.
4-5 let stara semena tykve - nevim zda vyklici, 10.5.2020
Já mám na hokaidech ze samosběru napsáno klíčí14 dní a to nebyly tak staré.
Rybíz se semen, 10.5.2020
Když ta větvička měla asi 60 cm vyzrálého dřeva.
Tmavé skvrny na listech rajčat, 13.4.2020
Já tam nic moc nevidím, ale hnědnutí bývá reakcí na příliš rozolísané teploty den-noc.
Bílé skvrny na listech rajčat, 13.4.2020
Jestli po těch maličkých tečkách list uschne, tak to nebude od sluníčka.
Brambory v pytlích, 12.4.2020
Ten, kdo vymyslel články zakořeňování růže v bramboru a 45 kg brambor z dřevěné bedničky se musí tlemit už několik let. Další putovní návod - několik rajčat v kruhové drátěnce, doprostřed se snad sypal kompost, no zelené to bylo, výška 1,2m a žádný... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 11.4.2020
Možná už jsem tu psal. Po miírné zimě tuším 2004 jsem našel klíčící pecky vyhozené z tvorby kompotů. Takže 2 řádky po 80 cm. Nezdařilo se mi očkování na těch silných jak tužka, ale pak nebyl čas a rostlo to volnou soutěží. Napřed jsem nechal 6... celý příspěvek >
Vysev paprik, 7.4.2020
Teď můžete koupit Pirimor, mšice paprikám hodně škodí. Asi by pomohlo umytí mýdlem, ale kolikrát a s tím vaším počtem...
Jak vyhubit Pcháč Oset?, 5.4.2020
V měkké kypré půdě půjde dobře likvidovat mechanicky, hlavně nesmí vykvést. Proti semínkům vám ve skleníku stejně chemie nepomůže. Ultimátní řešení by bylo propařit zem proskleník.
Jak se zbavit planého chmelu?, 2.4.2020
Až znovu narostou ty špičky, tak je potřete štětečkem glyfosátem. Chmel je na něj velmi citlivý. I kdyby to bylo potřeba opakovaně, je to lepší, než čekat na listy a pak poškodit jiné rostliny. Pokud chmel někomu dělá semena, tak má i "samce" v... celý příspěvek >
Larvy v kompostu, 28.3.2020
U mne to jsou chroustci letní a je to škodlivá verbež. Jeden dokáže zlikvidovat roční angrešt, nebo jít po řádku červenou řepou a brát jeden kus za druhým. Slepice je milují.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika