Příspěvky uživatele - 133.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování meruněk a nektarinky, 22.7.2020
Dotaz na JG - když bych to chtěla takto provést, musím odřezat větve, očkovat a odstraňovat až do zimy všechno zelené? Předpokládám, že podnož do podzimu nějaké větvičky vyžene? Ještě stále jsem nevykopala Lipnickou, takže prostor pro experiment... celý příspěvek >
Identifikace choroby listů, 22.7.2020
Mohl by to být hálčivec révový...
Čo je to za hmyz?, 22.7.2020
Najděte si dírkovitost listů slivoní, to je houbová choroba a porovnejte. Brouka neznám.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 17.7.2020
Zebín si trochu polepšil, když se nechá dozrát, je žlutý, sladký uvnitř s nakyslou šlupkou. Veliš dozraje do fádní sladké. Jak říká můj muž nejsou špatné, jen každý chutná jinak. Letos čisté bez padlí.
Ferramol neúčinkuje?, 16.7.2020
Mám plžáky jen ojediněle. Po rozhození trošky Ferramolu poškození jahod, zeleniny zmizí. Takže ten neúčinek bude spíš mohutnost populace slimáků.
Jakou sekáčku?, 7.7.2020
U sekaček s pojezdem to bude problém a bez pojezdu bych nebral. Slepicím sekám jako na dvoře.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 21.6.2020
Ale i ten Číňan odvede práci. Jestli má slabý motor, nebo je tupý nůž a ucpaný filtr, nebo se seká bodlák obecný s 1,5 cm tlustými stonky, to je další věc. I značkové sekačky jsou dimenzované na trávník, jak se to začne překlápět na louku, sad a... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 19.6.2020
Taky mne zarazila hustota výsadby. Roubování rajčat má pomoci čemu? Jinak krásné, samozřejmě. Meloun opadne, když není opylený, nebo plod neuživí.
Mšice na slivoních, 18.6.2020
Tam už u raných nebude vycházet ochranná lhůta.
Jak vypadá váš skleník snů?, 11.6.2020
Zapuštěný tu popisovala EvaT, ale taky si hraje se svíčkami a netkanou textilií.
Jed na myši - neúčinkuje, 11.6.2020
Mají dost jiné potravy, tak tolik nešmejdí.
Sklízíte už někdo pór?, 9.6.2020
A výsev rajčat a paprik v červnu vás nezarazil? Tady v teplé oblasti můžu vysávet okurky do Antonína, ale jak by dopadly vyseté papriky?
Listy okurek vadnou, 9.6.2020
Vadnutí okurek je houbová choroba typická zúžením kořenového krčku. Okurku už nezachráníte. Někde píšou vyměnit zamořenou zeminu, já jsem měla štěstí a další výsadba normálně rostla. Odolné jsou roubované na tykev, je možné ošetření půdy před... celý příspěvek >
Klíšťata - zmizí zase?, 9.6.2020
Pro kočky je nyní k dispozici tableta, je to lepší než kapání za krk, u nás za 160,- a vydrží déle než výrobcem uváděný měsíc. Klíště se sice přichytí, ale zaschne a odpadne.
Rajčata - plíseň, 5.6.2020
Loni mi fungovala rajčata bez postřiků, záleží na počasí a sousedech. Naštěstí nikdo z nich nepěstuje ani rajčata, ani brambory.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika