Příspěvky uživatele - 84.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na listech rybízu, 17.5.2019
Je jisté, že tzv. babských rad je nekonečně mnoho. Stejně tak je obvyklé, že kdokoliv z nás ojediinělý úspěch sděluje na potkání každému, kdo se naskytne, zatímco neúspěchem se už zapomene pochlubit. A tak se šíří pověsti o zázračných... celý příspěvek >
Poškozený kmen, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Jen pro pořádek, toto jsou fotky z nedávné doby, tedy rok po "operaci".
Poškozený kmen, 15.5.2019
Těžko říci, každá rada dobrá. Pokud není strom zbaven kůry úplně kolem dokola, vždy je značná šance - kmen stromu ovšem už nikdy nebude "krásný" a vždy bude nutno pamatovat na to, že se musí více ošetřovat (úplně vše se nezacelí a suchý, nezavalený... celý příspěvek >
Hloubka kořenů - Habr převislý - betula pendula, 15.5.2019
Jak ten habr vypadá? je to skutečně habr (Carpinus betulus PENDULA) nebo je na štítku to, co je v nadpisu vlákna - Betula pendula(bříza -ta by měla prosperovat všude)
Skřipce na vázání rajčat, 15.5.2019 Obsahuje fotku
To se mi líbí. Jednoduché a funkční. Obdobně obdivuji (již dříve někde zde na fóru zmiňované) dvojprovázky svěšené z konstrukce dolů pro uchycení rajčat. Já ovšem dávám přednost (jako mnoho jiných) kari síti a roxoru. Obojí mají tu výhodu, že a)... celý příspěvek >
Něco žere papriky, 13.5.2019
Ano, vypadá to nejpravděpodobněji, vloni jsem měl tutéž zkušenost.
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
Zapomněl jsem možná poznamenat, že těch posledních 15 let mám jen 1-2 velké stromy (ted VP, dříve VP a Maďarskou) a jednoho trpaslíka Kjoto na WAxWA),  k tomu přibyl malý Goldrich (vloni plodil poprvé) a letos přibyla Radka a opět Maďarská... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
Souhlasím. Více let se mi potvrzuje, že i na nepříznivých stanovištích, pokud ovšem není zahrada v mrazové kotlině(tam pomoci není)  a pokud jarní mrazíky jsou jen běžné (nejsou nižší než mínus 2-3 stupně a netrvají dlouho, zejména jsou jen v... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 9.5.2019
Možná. Co se týká feolitu, psal jsem, že mám zkušenosti s vyššími teplotami, takže své zkušenosti nemohu využít. Ale schopnosti akumulace u šamotu, feolitu cihly, betonu atd. a mnoha dalších materiálů asi na teplotě nejsou tak osudové, aby to... celý příspěvek >
Plastový sud na zeli, 7.5.2019
Rovněž preferuji přírodní materiály - kameninu. Nicméně shoduji se i s názorem, že (Standa_HK) "plastové obaly odebrané z výroben lahůdek." nebo od jiných potravin jsou dobrou volbou (zánovní, na kratší dobu a jen pro jeden účel při stabilní nižší... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 6.5.2019
"Mám 75 odrůd jablek 5 stromech + jmelí" Mrzí mě, že jsem si toto přečetl až dnes. Ihned jsem si tento a předešlé úryvky zkopíroval a vytiskl pro "rodinnou estetickou komisi" (prostě pro moje nejbližší), která je sice ráda, že se mi něco z... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
Souhlasím, že řešit akumulaci při neodstranitelném úniku tepla ať již vodou nebo feolitem je příliš složité a výsledek tomu neodpovídá. Mně se osvědčily jednoduché a obecně známé postupy. Kombinace hnoje(v mém případě ovčího a králičího, nejlepší... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 30.4.2019 Obsahuje fotku
ještě detail
Rez hrušňová - vím jak na ní, 30.4.2019 Obsahuje fotku
Letos jsem byl zaskočen tím, že na (cca 8-10 letém) jalovci rozkladitém (viz foto) jsem zjistil masivní napadení rzí.  Zaskočen jsem byl tím, že poslední roky jsem důsledně slídil po stopách rzi na jalovci na jaře a nikde nic nebylo (na hrušních... celý příspěvek >
Zimni jablon s tvrdymi plody pozde dozravajicimi, 24.4.2019
Díky, to mi stačí - a vyhovuje. Teď jsem také rád, že jsem vykopal jámy pro výsadbu větší než jsem dříve míval ve zvyku a naplnik kvalitní a výživnou zeminou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika