Příspěvky uživatele - 84.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Spomyšl, 18.3.2019
Právě mi ze Spomyšli přišel balík (Merkur, Angold, bílý a červený rybíz). Co jsem si vybral - spoléhal jsem se na to že ještě není nával plné sezóny - a co jsem si vybral, to jsem dostal. Stromky i rybíze sice menší (oproti místnímu osvědčenému... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
V "boji" s hryzcem jsem si sám pro sebe vyhodnotil, čemu dát přednost a co předem vzdát. Snažil jsem se utřídit své zkušenosti či převzaté poznatky a i když je to trochu obsáhlejší, snad to pomůže někomu jinému v orientaci (především hryzců, kde to... celý příspěvek >
Citrónové zimní, 28.2.2019
Ano, asi nejsem vyjímkou, co se týká určité nostalgie vůči odrůdám, které by dnes podle většinového názoru patrně neobstály. Týká se to i obyčejné jaderničky a dalších. Když mě před 6 lety zavedl koncem dubna známý do svého sklepa a dal mi na... celý příspěvek >
Citrónové zimní, 27.2.2019
Děkuji pánovi Mikeš13 (1817), že odpověděl výstižně za mě (nebo za mne ). Opravdu hezký příklad. Ten, kdo (jako já) neumí pořádně česky, musí mít svůj den, aby mu ostatní rozuměli.
Citrónové zimní, 27.2.2019
Děkuji za popis, vypadá to že to je přesně ono. I když subjektivně mi chutná v dubnu lépe než třeba ontario. Vím že jsou dnes chuťově lepší odrůdy. Nebyl problém pro zpestření konzumace či do štrůdlu v březnu až květnu si načesat u známého 1 či 2... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Citrónové zimní  - jeste jedno foto
Určení jablka dle fota, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Citrónové zimní?
Určení jablka dle fota, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Citrónové zimní? Blíží se čas roubování, a protože mám připraveny rouby od známého z jeho jabloně (stáří cca 30-40 let - odhad), o níž ani on nic neví, zajímalo by mne, jestli je správná moje domněnka, že jde o Citrónové zimní. Mohl by někdo -... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat zelí?, 25.1.2019
ad mšice) osvědčuje e mi dát do foliovniku cca 2-4 celery (ne kvůli výnosu, ale mšicím) a rajčata i papriky od té doby nevědí, co to jsou mšice. Prodávám, jak jsem koupil a ověřil - z posledních 5 let se mi jednou vyskytli škvoři co... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 28.5.2018
Vloni jsem poprvé zkusil chemstop přímo na kmen (jen mladší stromy s hladkou kůrou. Nikde jsem si nevšiml, že by to stromkům sebeméně ublížilo. Jediná broskev není v kondici, ale to mě nepřekvapuje, u broskvoně jsem vždycky předpokládal jiné... celý příspěvek >
Test letošního jara, 28.5.2018
U mne - pod meruňkou začíná být nastláno plůdků - asi budu muset zavlažit, přihnojit, přestože meruňka je dobře ukotvená v dobrém místě (nejlepším ze špatných) a vloni upraven poměr koruny ke kořenům takže ve výsledku budu rád, když bude... celý příspěvek >
Mandelinka, 25.5.2018
Potvrzuji, v okolí je mandelinky plno - letos podezřele brzy. Moje zkušenost je že zhruba na 200 m2 se mi vyplatí v jedné ruce podélnou misku nést tak, aby byla pod natí a rukou prudkým pohybem sklepávám z druhé strany vše co je na nati - dospělce i... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 24.5.2018
Omlouvám se za nepřesnost (promiňte moji jen načtenou terminologii) U ZR jde bezpečně o odkopky - resp. kořenové výmladky. Jsou pouze pod ZR a při vykopání jdou i s kusem stareho kořene. ZR je kupovaná, takže asi jde opravdu o myrobalán. Do... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 24.5.2018
Ano, narašené byly - u těch jabloní to bylo taktak a pak byly jěště v ledničce (nebo v tašce:-)), u ostatního bylo listí strašidelně hodně (dopoledne uřezány rouby odpoledno roubovány). Stejně tak jsem vloni a předloni odebíral rouby třešní - ze... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 22.5.2018
Vím, že téma je už staršího data, nicméně píšu hlavně jako perličku pro pobavení., jak jsem včera odkrýval rouby (z mikrotenového sáčku, který zpravidla používám vždy). 22. dubna.2018 jsem do koruny dvou starých stromů roubováním za kůru (pahýly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika