Příspěvky uživatele - 84.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň Kordia - co se děje?, 26.4.2018
jako laik: V mých podmínkách by to mohl být jen hryzec + ostatní nepříznivé podmínky. Lze to u Vás vyloučit?
Roubování ze stromu na strom, 25.4.2018
Děkuji za názor, trochu mě uklidnil. Dotyčný strom (z něhož jsem bral rouby) má průměr kmene cca do 45 cm a nyní je jeho koruna jako sněhová koule chumáče květů na kratičkých výhonech a také na samých konečcích. Lity se teď jen zvolna objevují... celý příspěvek >
Roubování ze stromu na strom, 25.4.2018
Možná to sem nepatří, ale zajímal by mě názor zkušenějších. Jsem začátečník v nemladém věku a zkouším už 6 let roubovat, a to hodně ze stromu na strom a zpravidla v době květu. Ujímavost nic moc z pohledu profesionála, ale pro moji spokojenost, když... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 29.3.2018
Mě zaujalo, že u nás mezi domky a zahradami jsou menší stromy hrušní napadeny prakticky celé, vysoké a staré stromy jakoby odspodu a horní polovina prakticky jen sporadicky. Vysvětluji si to tím, že spory z jalovců se do větších výšek... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika