Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bedla červenající?, 19.10.2016
Kdysi jste tu psal, že brambory otrávené herbicidem byste normálně snědl a teď děláte vlny s bedlou. To já bych ty brambory zakopal, nejlíp 2 metry hluboko a řízků z bedlí se nacpal k prasknutí.   Rosťa
Jabloň Jonathan, 17.10.2016
Pravda, Melodii není co vytknout, až na tu kyselost. Dal jsem bolševikovi rok, maximálně dva a nic. Jako naschvál to je nejpěknější stromek na zahradě, moje první vřeteno, dokonalého tvaru. Ale co už s tím, místa málo a Jonathan je hold jiná liga, i... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 17.10.2016
Pro nadcházející pětiletku jsem si za cíl vytýčil, že svoji zahradu těmto dvěma ukázkovým alespoň přiblížím.  Rosťa
Jabloň Jonathan, 17.10.2016
Dva Jonathany na M7 mám objednané. Melodie, která uvolní místo, se už těší na výlet komínem, další kandidáti budou následovat. Škoda jen, že jsem na to nepřišel dřív. Mohl jsem si už teď pochutnávat a né křivit hubu. Rosťa
Výměna odrůdy, 16.10.2016
Je možné u několikaletého stromku na slabé podnoži, s průměrem kmínku kolem 3cm ten kmínek naroubovat a zapěstovat z něj nové vřeteno? Má to nějaké úskalí?  Chci několik odrůd, které mi nevyhovují, vyměnit. Byly zasazené do větších děr... celý příspěvek >
Poraďte jaké kvasinky, 15.8.2016
Pánové, děkuji za reakce. Pořídím ty co zmiňuje p. Votrubec a dokonale utěsním bečky. Pak budu mít čisté svědomí sám před sebou i kdyby něco nevyšlo. Představuju si to takto:   Na povrchu zralé třebas švestky, musí být hotová džungle. Nikoliv... celý příspěvek >
Poraďte jaké kvasinky, 15.8.2016
Bude třeba založit kvas, zatím švestky, později možná hrušky. Pokud máte nějaké dobré zkušenosti, poraďte, jaké kvasinky. Vloni jsem použil vinné tekuté Vinflora a měl jsem problém, něco nedokvasilo, důvod jsem nezjistil. Podezřívám, že jim nestačila... celý příspěvek >
Kvasná zátka, 9.8.2016
Všechno je jednou poprvé. Je třeba přiznat, že se silikonem se dělá příšerně. Je to takové matlání. Namatlá se to na vše, co se ho dotkne. Velmi špatně se uhlazuje povrch, musí to být celkem rychle, pokud vrstva na povrchu už zasychá, shrnuje se.... celý příspěvek >
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 8.8.2016
A co Vám z těch tvrďáků nateklo? Je to pitné? Voní to po hruškách? Postupně bych to mohl drtit. Otlučené dříve, neotlučené po nějakém odležení, dle stavu.  Bude toho na více sudů.   Rosťa
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Dotaz mám tento:  Jít do toho???  Hrušky pěkně odkvetly, viz obrázek, úroda bude asi dobrá. Jsou to však zelené tvrdé hrušky, co dřív shnijí, než změknou, obvykle označované jako nevhodné pro pálení.  Odrůdu neznáme. Nechat je odležet... celý příspěvek >
Kvasná zátka, 6.8.2016 Obsahuje fotku
Myslel jsem to takto, viz obrázek. Vyrobitelné na koleně, použitelné pro většinu netěsných sudů. Silikon je výborný materiál, pokud by se dodrželo, co potřebuje (čistota ploch a doba vytvrzení), není pochyb, že by to dobře drželo. Spoj toho límce by... celý příspěvek >
Kvasná zátka, 6.8.2016
S rafaelem jsme příspěvky psali ve stejnou dobu, (o té sponě) né že bych opisoval.  Rosťa
Kvasná zátka, 6.8.2016
Hadička v dírce těsní dokonale. Ve víku díra 5,5 mm (čistě vyvrtaná), do ní vtlačená PVC hadička prům. 6mm. Pokud by byl někdo nervózní, že si materiál na tuto deformaci zvykne, tak ji občas potlačí o kousek dál a přítlak se obnoví. Volný konec... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 1.8.2016
Ten Spruzit používáte předpokládám Neudorf koncentrát, jiný jsem nenašel. Je toho za +/- 250 Kč 25 l postřiku, nic moc, když bych chtěl postříkat všechno. Škoda že se neví o nějaké dobré chemii. Všude píší, že se doprodává, někde už není. Co budem... celý příspěvek >
Umělě světlo při zimování, 31.7.2016
Led žárovka by jistě stačila, ale jedna nad jednu malou rostlinku, 10cm vysoko. Myslím, že nejste příliš v obraze. Nějaké těleso se dvěmi trubicemi na stropě a rostliny na zemi už vyjde na stejno, jako by tam byla tma. Osvětlit plodící citrusy, palmy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika