Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.1.2018 Obsahuje fotku
...při výšce svítidel např 2,6m. Umělé osvětlení se měří zásadně.... . Dotaz na Ladys: Když mám výšku stropu 2,5m, mám vysekat do podlahy, za účelem měření, díru hlubokou 10cm?     Pro Milana: Hlavně se nenechte odradit různými... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 26.10.2017 Obsahuje fotku
Sadit co nejpozději -- rada s ručením (silně) omezeným. Vloni jsem sadil viz fotky, 28.11.  Vypadalo, že zamrzne a nepovolí, ale nakonec se dalo sadit ještě nejméně 3 týdny. Někteří na mě chtěli volat Chocholouška. 2 výbojky + čelovka, za světla... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 17.10.2017
Pane Rafael, i blbec může být užitečný, např. na hrubou práci. U stromů by to mohlo být úplně naopak. Lepší blbec, který naplní bečky po poklop, než chytrák, který shodí všecko, aby se zbytečně neunavoval tvorbou plodů. Mi se v r. 2015 rozlomilo... celý příspěvek >
Vysadili byste si znovu Hanitu?, 17.10.2017
Joja vyhazuju, odumírá obrost i celé větve, velký klejotok. Podobně jako v některých místech na Valašsku i jinde, viz jiné diskuze. Jsem oblast, kde Jojo není schopno přežívat, stromy asi 9 leté na myr. jsou na začátku svojí smrti. V r. 2015 měly... celý příspěvek >
Vysadili byste si znovu Hanitu?, 17.10.2017
Z jednoho bych závěry nedělal, ale tady v diskuzích si na tu dírkovitost a větší projevy šarky stěžuje dost lidí. Lepší to určitě nebude, ta větší citlivost je určitě dána odrůdou, na jiné mi to až tak neleze.    Rosťa
Vysadili byste si znovu Hanitu?, 16.10.2017
Z Hanity mám smíšené pocity. Růst na myrobalánu neukázněný, dírkovitost listů příšerná, šarka na listech dosti, na plodech zatím nevím. Letos a vloni pomrzlo, v r. 2015 úroda nepřesvědčivá, před tím byly stromky poměrně mladé, ale přetrhnout se... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 2.10.2017
Nemáte k této problematice nějaké nové poznatky?  Budu vykopávat dvě Joja, skomírající na usychání větví i obrostu. Potřeboval bych tip, co odolnějšího zasadit.  Rosťa
Napadené jahody - plíseň + molice, 30.9.2017
Ten postřik jsem myslel hlavně k vyhubení zárodků zmíněného pro příští rok. Mrtvá molice, dobrá molice.    Rosťa
Jahody - zahuštění porostu, 30.9.2017
Jahody mám v dvojřádcích, trojúhelníkový spon 30cm. Mám vytrhat všechny nové rostliny, které vznikly na šlahounech?  Vytrhat je také u remontantních odrůd, které jsou menšího vzrůstu?  Jsou z jarní frigo výsadby.   Rosťa
Napadené jahody - plíseň + molice, 29.9.2017
Jahody odrůda Mara de Bois, na dvou menších stanovištích, zasazené letos na jaře jako frigo sadba. Narostly pěkně, plodily doposud, v první vlně jsem je plodit nenechal.  Po nedávných vytrvalých deštích mi je silně napadla pravděpodobně plíseň... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
10 km západně od Ostravy v 2.30  -4st, ve výšce 1,8m.   Led v nádobě u domu 12-15mm. 
Postřik na pilatku, 4.3.2017
Čím budete letos stříkat? 
Dusík před rytím, 27.10.2016
Budu rýt plochu, kde chci na jaře udělat záhony. Porost byl takový travoplevel, na podzim jsem ho otrávil herbicidem. Pokud to posypu před rytím močovinou, ať se to lépe rozloží, vymizne/ vyplaví se ten dusík do jara nebo s ním bude třeba počítat, že... celý příspěvek >
Rýč fiskars, 27.10.2016
Tak jsem si jej taky zakoupil, ergonometrický, typ 131410. Je to jednoznačně dobrý rýč, dělá se s ním příjemně. Nevím kolik váží herda hlíny, ukrojená při rytí,  5kg?  7kg? Při této hmotnosti jsou úvahy o těžším/lehčím rýči o 20dkg jen... celý příspěvek >
Maso na uzeni, 27.10.2016
Na bůčku zásadně kůži nenechávám. Brání prostupu soli i dýmu, vznikne z ní tvrdá hmota a stejně se nakonec odřeže. Nevím, jestli je vykostěný totéž, jako bez kostí. Jednou jsem viděl takový, kde byly ty žebra vyřízlé každé zvlášť a po nich tam byly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika