Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jakou jde chorobu slivoně?, 26.7.2016
Pane Pavel, pokud by se udělovala nějaká medaile tohoto fóra, navrhl bych Vás za hlavního kandidáta. Že jste to zkoumal mikroskopem, podrobně popsal, utrefil postřik a podělil se o výsledek, je hodno obdivu. Sám mám v různé míře toto napadení na... celý příspěvek >
Otáčení slunečnice za Sluncem, 25.7.2016
Na jednom návrší s lánem slunečnic poblíž Znojma, kde jsme kdysi dovolenkovali, byly všechny slunečnice natočené na zhruba severovýchod, k jaderné elektrárně Dukovany, která byla odtamtud pěkně vidět. Jakoby něco čerpaly odtamtud. Docela nás to... celý příspěvek >
Jake drevo, 22.7.2016
Známí jednou udili čerstvým, asi 3 měsíce starým bukem. Měl jsem tam taky svoje, po svém naložené maso. Bylo to nejlepší uzené, jaké jsme kdy vyrobili. (A to míváme velmi slušné vždy.) Bylo šťavnaté a měkké víc než jindy, taky dřív hotové. Hoření... celý příspěvek >
Co to mám za mravence? Nežerou cukr ani Formitox, 10.7.2016
Není náhodou účinnost Formitoxu jen další lidová pověra? Zahradu mám jedno velké mraveniště, mšice dodávají i na rostliny, kde to je obzvlášť nežádoucí. Nastražil jsem návnady z uvedeného. Mravenečci, jež přeběhli po povrchu ani nespomalili svoje... celý příspěvek >
Třešeň vřeteno - co s letorosty?, 9.6.2016
Třešeň Regina na G5 tvarovaná jako vřeteno se zahušťuje množstvím bočních letorostů. Co s nimi, je jich tam mnoho, začína to být houština už nyní. Roste pěkně, větve mám vyvázané, asi by i rodila, kdyby to nepomrzlo.  Zaštipovat? Kdy a kolik?... celý příspěvek >
Jak urychlit rozklad drnů?, 8.6.2016
Nevíte na to nějaký fígl? Budu rovnat terén, bude toho trochu víc, než abych to přihodil do kompostu. Prolít rozpuštěnou močovinou a hromadu přikrýt? Černým igelitem nebo textilií? Nebo nějaký jiný postup?     Rosťa
Zahradní traktor - srovnání krtinců?, 8.6.2016
Na jednom sportovním letišti a přilehlých travnatých plochách se používal kus kolejnice délky asi 4-5m, (už nepamatuju přesně) upevněný dvěma řetězy za traktor.  R.
Příliš rašících výhonů, 20.5.2016
Ferdo,  my Ostraváci bychom to zhodnotili asi takto: To je zas rada jak CYP!  Určitě ji paní ocení jako nezaplatitelnou a s příštím střihem podle ní se může přihlásit do soutěže. Obzvlášť když tu není fotka. Někdy by možná bylo dobré ty 3... celý příspěvek >
Čím dezinfikujete nůžky?, 13.5.2016
Choroby jedna horší než druhá, poraďte něco na nůžky, při přechodu na jiný strom. Nejlíp aby z toho nesmrděly týden ruce.     Rosťa
Zapomenutý název choroby švestek, 13.5.2016
Také mám na Joju výrazně menší napadení než vloni, na podzim jsem nestříkal. Meruňka však přesně naopak. Vloni téměř nic, letos útok velmi silný. V květu ošetřeno. Nerozumím tomu, proč to jednu peckovinu likviduje a druhé si to nevšímá a jindy zas... celý příspěvek >
Akú výstuž a hrúbku dosky betónového bazéna?, 3.5.2016
Tu síť bych dal dvojmo, ve dvou úrovních. 17cm by mělo stačit, jen ten beton B15 je asi nějaký bídný, šel bych do lepšího.   Rosťa
Závady při výrobě domácích uzenin?, 14.1.2016
Pane Vysloužile, děláme to tak. Plecko na šajbě 12mm, špek (hřbetní sádlo) na 8mm, část plecka na nejjemnější, na spojku. Ty průměry bereme jako odzkoušené, krájení něčeho na kostky nebrat. Ony nemají kdy změknout, když je naložení i uzení relativně... celý příspěvek >
Jak udržet napadený kvas ještě týden?, 10.11.2015
Na upřesnění: ten kvas co dokvasil na 5st. jsou švestky domácí, sbírané na Brněnsku, na synově zahradě. Nebyl jsem u toho, jen jsem dodal sud, kvasinky a rady.  Při posledním doplnění jsem jej převezl k sobě. Nakládka, vykládka a přes dvě hodiny... celý příspěvek >
Jakou hadici ke kořenům?, 10.11.2015
Ten jíl má tuto tvrdost z důvodu letošního sucha. Pokud je vlhkost normální, jde tím rýčem ukrojovat. Závlahu bych chtěl dlouhodobou, změna klimatu je nezvratná. Vždyť to sucho trvá již rok a konec je v nedohlednu. Pokud začne mrznout dřív, než... celý příspěvek >
Jak udržet napadený kvas ještě týden?, 9.11.2015
Nevím, co to je. Můžete napsat nebo dát nějaký odkaz?    Rosťa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika