Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Toptaste, 15.10.2015
A roste Vám něco ze švestek nebo to pošlo všechno?    R.
Lipnická švestka, 15.10.2015
Nikdo nic?  Chci si pro alespoň jednu dojet, co kdyby náhodou...? Že jo?   Ať nepálím naftu zbytečně.     Rosťa
Odrůda Katinka, 15.10.2015
Na upřesnění se záměnami visaček bych doplnil toto: Před několika léty jsem objížděl střední Moravu a sháněl stromky. Přijel jsem k jednomu producentovi, v areálu JZD byla poměrně velká hala s otevřenými vraty, kde najížděly traktory se stromky na... celý příspěvek >
Toptaste, 14.10.2015
Mohli byste mi napsat, kdo má napadenu Toptaste klejotokem, jestli to máte i na jiných odrůdách? A na jakých?  Ať už to je pseudonomas syringae nebo monilia ve dřevě, asi těžko poznat bez laboratoře. Mám dva Toptasty asi 3 roky, ať vím co čekat.... celý příspěvek >
Presenta, 14.10.2015
Sladká, chutná, ale bez šťávy. Máte to taky tak, nebo to je moje specifikum?  Červivá však byla velmi.    Rosťa
Švestka Jojo, 14.10.2015
Podivného Joja mám v bečce 200 l. Co už s nimi, než je vykopu.  Sám jsem zvědav, jestli jsem se nehrbil zbytečně. Vypálím to odděleně, od těch lepších. Pokud to nějak dopadne, tak pak podám zprávu o čisté jojovici. Co však s tím, když to nebude... celý příspěvek >
Tacumseh Vantage 148 ryhy ve valci, 14.10.2015
Muze to byt i karbonem, ktery se mohl odlupovat z hlavy?(protoze ho tam bylo dost) Nebo bordel pres sani? Nebo praskly pistni krouzek?       Z uvedeného to může být všechno. Vodorovné rýhy jsem kdysi viděl od... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 14.10.2015
U mě na Ostravsku 300m, tak dozraje nedozraje. Je sladká, málo šťavnatá, hodilo by se plodům ještě poviset, ale padají. Mám dva stromky na Wag. Nyní jsou listy zcela žluté a opadávají, jiné stromky s tím sotva začínají. Je tomu tak každý rok na obou.... celý příspěvek >
Má smysl pěstovat Melodii?, 14.10.2015
Pěkné, výborné jabko, avšak s jednou vadou. Moc není k jídlu, pro svou kyselost. Zajímavý chuťový ocas má, ale ten zaniká v té kyselosti. Nikdo je doma nechce, takže poletí, společně s Rosanou, Jonalordem a Julií. Nasadím něco... celý příspěvek >
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 8.10.2015
Někteří tvrdí, že koláč, pokud není plesnivý, nevyhazují. Jak je to tedy? Má se vyhodit vždy? Pokud vyhodit, jestli je vždy nějakým způsobem hnusný, jak píšete, o důvod víc pro falešné víko. A mohl byste, pane Šlosare napsat, z jak silného materiálu... celý příspěvek >
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 7.10.2015
Dřevo před použitím namáčet ve vodě, to asi vzduch z pórů dost vytěsní. Spolehlivě hermeticky jdou uzavřít pouze sudy s kovovou obručí s neporušeným těsněním. Ve všech jiných případech si kvasiči fandí nepřiměřeně, pokud myslí, že to mají těsné... celý příspěvek >
Kvašení "pod hladinou", horní falešné víko, 7.10.2015
U známého jsem to viděl. Víko bylo z desek, větší než otvor v sudu.  Ty nebyly spolu spojené. Nasunuly se pod hrdlo sudu jednotlivě a tam se sesadily k sobě. Nadzvedávany kvasem se opíraly o zúžení hrdla, byly asi 1 cm pod hladinou. Škvírami... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 6.10.2015
Jakou máte tu past? Hryzce mazané a opatrné neumím chytat.  Rosťa
Skvrnitost plodů, 16.9.2015
Měl jsem to letos taky prvně, Ostravsko 300m. Vyčetl jsem, že pokud je flek tmavý se světlým okrajem, je to strupovitost, pokud je světlý a okraj tmavý, je to skvrnitost peckovin. Měl jsem tu strupovitost. Je s podivem, že tato choroba vlhka se... celý příspěvek >
Julie nebo Hana, 22.6.2015
Já zase uvažuji o přeroubování Julie na něco jiného. Nikomu nechutná. Jabka pěkná, chuť bídná, suchá dužina bez šťavnatosti. Proti Průsvitnému je tedy na svátek, ale jinak asi dobré letní jabko neexistuje.  Rosťa
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika