Příspěvky uživatele - 168.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev ve vodě, 17.4.2018
Dnes jsem zakoupil pěkný prostokořenný stromek Favorita Moretti.  Dal jsem ho do kýble s vodou, jelikož se na zahradu dostanu až v pátek, bude na závadu ho nechat 3 dny ve vodě? Většinou se udává jen na 24hod. Lukáš
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 11.4.2018
Tu asi na monilii celou nepostříkáte Lucas
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 8.4.2018
Tak u mě v podšumaví 490m n.m. nejhůře dopadl Sweet red - zůstalo tak 10 květů, VP poškození tak 30%, Spring Blush 20%, prakticky beze ztrát Bergeron, Radka, Goldrich. Lucas
Neudržovaná réva vinná, 13.3.2018
Asi take zalezi na tom, co od te revy ocekavate. Pokryti zdi, ci jen kminek. Malo informaci a zadny obrazek, spatne se radi...
Jahody hnojivo, 22.1.2018
A není výhodnější zalévat 1xtýdně Kristalonem jahoda, který má i mkiroprvky? Tedy samozřejmě po vysazení do řádně připraveného záhonu.Mám s tím docela dobré zkušenosti. Lucas
Fólie versus mulč, 1.1.2018
Jelikož jsem si na podzim pořídil nový štěpkovač, tak mám dotaz, jak by jste se dívali na mulčování stromů  použitím štěpky (z větví a větviček do průmeru 4cm, která by se odhadem tak do 2. let postupně rozložila?) Lucas
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
Tak u mě 1.útok tvoří: Mantet, Matčino,Rubinola, Starkrimson, Sirius 2.útok: Mio, Selena, Rajka, Jonathan,Topaz (náhradník je Admirál, který ještě nezaplodil Lucas
Dicolor, 27.11.2017
no u mě Dicolor neobstála - vzhled pěkný, ale sladká s podivnou příchutí (takový divný konec).  Je přeroubována na Amforu. Lucas
Zahradnictví zoja, 19.11.2017
Jinak pro p.Vysloužila -samozřejmě děkovat nebudu, již vysačka napsaná jen fixem moc důvěry nevzbuzovala. Také od tohoto prodejce již nic neobjednán. Lucy budu na jaře shánět někde jinde (snad mi nepošlou Strýmku, tu bych fakt už... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 19.11.2017
Ano žluťásek zůstává, ze všech možných odrůd mu bylo přiděleno jméno "Sirius" Lukas
Zahradnictví zoja, 19.11.2017 Obsahuje fotku
No já před 2 roky kouplil v Zoji meruňku Hargrand (rozlomený kořen)-zatím se chytla, ale co z ní vyroste nevím. A dále jabloň Lucy. Snímek prvních plodů přikládám. Jleikož při dozrání zůstaly žluté mi zde na foru p.Hlavatý a Mikeš odrůdu zhodnotily... celý příspěvek >
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 3.9.2017
Diky absenci mista a moznosti jsem si postavil udirnu na dymogenerator a topnou spiralu. Nez zacnu neco delat vzdy si o tom prectu par informaci jak z knihy, tak i z takovychto for - prakticke zkusenosti jsou k nezaplaceni. Takze jako prvni po stavbe... celý příspěvek >
Uzeni horkym kourem, 5.11.2016
Ma nekdo zkusenosti z uzeni horkym (cca 90 stupnu) kourem? Ne ze bych to chtel praktikovat, ale postavil jsem si novou udirnu a dle ruznych clanku jsem ji chtel nejdrive "zahoret" a pote "zaudit". Kdyz ale vytahnu teplotu k onem zminenym 90ti stupnum... celý příspěvek >
Maso na uzeni, 4.11.2016
Dekuji za reakce. Pro mne je dulezite, ze to lze i bez kuze. To vite davne vzpominky bere clovek jako "modlu" :-) Jen bych se vratil k tomu nakladani kosti. Vsude se pise, ze je to problematicke a ze se to od kosti kazi. Jak to tedy nakladate?... celý příspěvek >
Maso na uzeni, 27.10.2016
Dobry den, rad bych se zeptal, kde kupujete maso na uzeni. Hlavne mne tedy zajima bucek. Myslel jsem, ze nejlepsi maso ma Globus, ale tam jsem nesehnal vykosteny bucek s kuzi (aby bylo za co veset). diky za vsechny tipy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika