Příspěvky uživatele - 168.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc revy, 22.6.2014 Obsahuje fotku
zdravim, poprosil bych zdejsi osazenstvo o pomoc pri urceni choroby. je to plisen, nebo padli, nebo jeste neco jineho? a co na to nejlepe pouzit. dekuji za vsechny podnetne rady.
Neznama/e odruda/y, 17.6.2014
dekuji. az budou plody (tedy pokud budou) zkusim dat par fotek a treba budu mit vetsi stesti...
Neznama/e odruda/y, 15.6.2014
zdravim, je mozne poznat z fotek o jakou(e) odrudu(y) se jedna? koupil jsem domecek i s revou a puvodni majitel netusi, co zasadil. Jen, ze to koupil na vystave zeme zivitelka. a pokud ano, z ceho to jde poznat? z dozralych hroznu? dekuji
Koupe domecku i s revou, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, pred nedavnem jsem koupil domecek u ktereho na zahrade roste reva. nevim co je to za odrudu, ani nic o ni. kdyz jsem prestal delat prace na domecku, zacala mne zajimat zahradka a co na ni. jsou na ni dve mista s revou a ja bych se rad... celý příspěvek >
Kulatý skleník, 16.9.2012
Výhodu má v tom, že se minimalizují náklady na zimní vytápění.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika