Zahradnictví zoja



host - 168.53 (?)
19.11.2017 22:48

Jinak pro p.Vysloužila -samozřejmě děkovat nebudu, již vysačka napsaná jen fixem moc důvěry nevzbuzovala. Také od tohoto prodejce již nic neobjednán. Lucy budu na jaře shánět někde jinde (snad mi nepošlou Strýmku, tu bych fakt už reklamoval!!!)

Lucas

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 16.11.2017 21:08

Jak jsem psal už několikrát, před pár lety jsem si ze Zoji objednal 6 stromků a ukázalo se, že ani jeden z nich neodpovídal objednaným odrůdám. Všechno záměna. To je naprostý rekord. V současnosti nevím, mohli se zlepšit. Pro mě to ale znamenalo totální ztrátu důvěry, takže jsem u nich už nikdy nic nekoupil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.53 (?), 19.11.2017 14:00

No já před 2 roky kouplil v Zoji meruňku Hargrand (rozlomený kořen)-zatím se chytla, ale co z ní vyroste nevím. A dále jabloň Lucy. Snímek prvních plodů přikládám. Jleikož při dozrání zůstaly žluté mi zde na foru p.Hlavatý a Mikeš odrůdu zhodnotily jako Sirius, Heliodor,či Lunu nebo Opál. A vykopáním stromku mi radily vyčkat až po ochutnávce. Mohu potvrdit vynikající chuť. Takže ne všechna záměna je negativní -mám poslat děkovný dopis do Zoji???laugh

Lucas


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.179 (?), 19.11.2017 14:12
Ja som tých zámien odrôd zažil za tie roky len pár, ale za jednu som obzvlášť vďačný. To keď mi pred rokmi namiesto Glosteru poslali Boskoopské červené. Ďakovný dopis som síce neposlal, ale pri pohľade na krásny strom Boskoopského vždy v duchu zaďakujem nemenovanému renomovanému slovenskému predajcovi stromčekov 😃. IH (znamená to teda že "žluťásek" u Vás zostáva?)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 19.11.2017 14:56

S děkovným dopisem je to hodně relativní. Já bych prodejci za chybně zaslaný stromek rozhodně neděkoval. Co kdybyste tu žlutoplodou odrůdu už měl z dřívějška? Co kdybyste ji neukazoval tady na fóru a místo toho všechny kolem sebe přesvědčoval (a ze sebe dělal blbce), že Lucy má žluté plody?
   Že splést se může každý, je jasné.  Mám však obavu, že část omylů je cílených. Jedna odrůda prodejci došla, o druhou není zájem. Tak jenom přepíšeme cedulky a jde se dál. Většina zákazníků beztak neví, co kupuje.  Než začnou plodit, kdo by to reklamoval! Schová si někdo doklady? Visačky zatím vyrudnou. A někteří budou dokonce za tu záměnu šťastni! 
   U nás je obchodník, co lže, vnímán jako dobrý obchodník. Ostatně po-litik taky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.53 (?), 19.11.2017 22:42

Ano žluťásek zůstává, ze všech možných odrůd mu bylo přiděleno jméno "Sirius" cheeky

Lukas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.53 (?), 19.11.2017 22:48

Jinak pro p.Vysloužila -samozřejmě děkovat nebudu, již vysačka napsaná jen fixem moc důvěry nevzbuzovala. Také od tohoto prodejce již nic neobjednán. Lucy budu na jaře shánět někde jinde (snad mi nepošlou Strýmku, tu bych fakt už reklamoval!!!)

Lucas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.53 (?), 1.1.2018 0:34

Stromky od zahradnictví Zoja došly v naprostém pořádku perfektně zabalené nyní již měli první plody a vše jak má být. Sleduji jejich nabídku a jabloň Lucy v nabídce ještě němeli i přesto, že jsem se na ni u nich dotazoval. Nepletete si to se Zázvorkou tam odrůdu nabízejí? Za mě pochvala. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.62 (?), 23.3.2018 23:34

rozhodně už v tomto zahradnictví typu zlatokopové nebudu vicekrat nakupovat, po objednání 6 keřů mi přišli dva Muchovniky jako 3cm řízky s jedním očkem za 90kc!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
petrpan - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82) - 226.24 (?), 4.4.2018 20:38

Budte v klidu. Bral jsem muchovniky ze zazvorky i ze zzoji. Vzdycky prisel stejne maly klacik. Zazvorka je ma jeste o trosku drazsi. Muchovniky nastesti rostou rychle a po dvou letech uz jsou z nich hezke kere. Ikdyz teda 3cm nemel ani jeden. Bylo to mezi 10-20cm.

Rozhodne lepsi je koupit tam, nez no name z hobby marketu. To jsem udelal jednou a nikdy vic. Male, suche, nechutne bobule.. Myslim, ze stoji za to si koupit kvalitni odrudu, ikdyz malou rostlinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.177 (?), 5.4.2018 22:53
Také mám negativní zkušenost. Z poloviny dorazily jiné kultivary. Co šlo poznat jsem reklamovala hned. Neochota při reklamaci a vracení peněz, výmluvy, že takto to dostali ze školky. Zabraly až výhrůžky ČOI a citace zákonů. Co se projevilo později, jsem již nereklamovala. Každopádně velmi nedoporučuji. Měla jsem do té doby zkušenost pouze s eshopem Okrasné školky Jašovi, kde mi při záměně okamžitě vrátili peníze i s telefonickou omluvou, takže v Zoja to bylo velké zklamání. Už nikdy více.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika