Příspěvky uživatele - 168.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň révová, 7.8.2016 Obsahuje fotku
dobry den, rad bych poprosil o urceni nemoci, jestli je to opravdu plisen revova. dekuji
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 2.7.2016
zdravim, i ja jsem zapocal se stavbou sve prvni udirny. Koukal jsem na vsechny ty vase nadherne udirny, ktere jsou tu na fotkach a jen jsem slintal :-) Mel bych k tomu zpocatku ale jeden dotaz. Vase udirny maji vsechny vodorovne vedene palubky.... celý příspěvek >
Zelene prace, 22.5.2016
Zdravim, patri mezi zelene prace i vylamovani neplodonosneho obrostu? Mam takovy dojem, ze jsem to nekde slysel/cetl, ale nejsem si jist, zda to opravdu delat. Mam kordonove vedeni revy a pokud vylamu vsechny vyhonky bez kvetu, tak do poloviny... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 12.10.2015
Zdravim, reva je jiz sklizena, listy pomalu zloutnou ale objevilo se padli. Ma cenu to jeste letos postrikat, nebo staci az na jare Sulkou? diky za odpovedi
Řez vinné révy, 4.8.2015
Treba jako vetsi laik nez vsichni ostatni vam dokazu lepe osvetlit zakladni problemy. Nenapsala jste, jak je velka ta kari sit, jestli vam pokryti, ktere mate ted na 7 ocek vystacilo pokryt celou pozadovanou cast. V podstate mate dve moznosti -... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 29.1.2015
kdyz uz se to tu tak otevrelo, tak se zeptam. kdy strihate? podle knihy co jsem si poridil, je to lepsi spise pozdeji (brezen), i kdyz je to hodne zavisle na podnebi a nazory na to se ruzni i v te knize :-) kdy tedy strihate vy - ptam se na... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 29.1.2015
Ostrihano? himbajz, ja s tim cekam na zimu :-(prvni pupeny uz zmrzly, ted ocekavam pri teto teplote ze zacne rasit znovu a znovu pomrzne :-(mmj vyrasili uz i tulipany... tento zpusob zimy, zda se mi ponekud podivny...
Réva - draslík x hořčík, 10.9.2014
dekuji za reakci. to jsem to letos dvakrat strikal :-(ma cenu to jeste letos postrikat, nebo je to jiz zbytecne?
Réva - draslík x hořčík, 10.9.2014 Obsahuje fotku
zdravim, me kere vypadaji velmi podobne, viz prilozena fota. porovnanim s obrazkami z knihy "pestovani revy vinne" od pavla pavlouska bych rekl, ze u mne je to nedostatkem drasliku. zasazeni je vyssi tam, kde bylo plodu vice. z plodu jsme toho moc... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 2.8.2014 Obsahuje fotku
jeste jsem nesklidil (tedy doufam, ze bude co) a uz tu mame dalsi kvety :-)
Co vaše réva? (2014), 25.7.2014 Obsahuje fotku
zdravim, pripojuji par obrazku me revy, kterou jsem koupil i s barackem, takze o ni nic nevim. puvodni majitel rikal, ze by to melo byt bile vino, ale jak je videt na obrazcich, reva se zbarvuje do fialova. pripada mi to sice trochu jine, nez reva na... celý příspěvek >
Nemoc revy, 9.7.2014
dekuji. nejspise mate pravdu, nikam to nepostupuje, vadne jsou jen ty bobule, ktere byli spatne v ten jeden den... ...snad si tedy aspon trochu hroznu uziji :-)
Nemoc revy, 7.7.2014 Obsahuje fotku
dle prilozene fotografie, stale je to padli, nebo na tom mam jeste jinou nemoc? objevilo se nahle dnes... strikano jiz dvakrat falconem.. diky za odpovedi
Co vaše réva? (2014), 28.6.2014
mohu se zeptat co to znamena, kdyz  "hrozny sprchly"? predstavuji si to, ze je jich na hroznu po odkvetu malo. je to tak? a ty se davaji pryc? a jeste jeden dotaz bych mel. vidim ze jste hodne prostrihal, kolik se tak ma nechat hroznu na... celý příspěvek >
Nemoc revy, 22.6.2014
dekuji za odpoved
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika