Příspěvky uživatele - 155.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínový vyžínač Florabest BL FBS 25 A1, 27.7.2017
Pokud máte nějakou velkou prodejnu Hechtu v okolí, tak bych tam s křovákem zajel a přímo nějakou hlavu vyzkoušel. Běžně prodávají samotné hlavy a pokud to nejsou takoví idi.ti jako v mounfieldu, kde zboží nemůžete bez zakoupení vyzkoušet, tak to... celý příspěvek >
Benzínový vyžínač Florabest BL FBS 25 A1, 27.7.2017
A zkoušel jste namontovat jinou hlavu? Většina hlav je na stejný závit a mají stejné uložení. Navíc je to čína a tam jsou snad všechny stejné. Myslím, že źrovna hlavy od Hechtu by tam mohly pasovat.
Vybírám novou rotační sekačku, 19.7.2017
Kdo dnes fabriku v Číně nemá, že? O Renaultu taky říkám, že je to francouzské auto a neřeším, jestli je vyrobený ve Francii nebo v Turecku, takže tohle bych opravdu neřešil. Jde o to, že jsem přesvědčen, že převodovka v Hechtu 5484 SX je opravdu... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 19.7.2017
Tou konstrukční vadou myslím vadu v návrhu sekačky, protože vlnky jsem viděl jen u Brillu. Ostatní vřetenovky mi nikdy viditelné vlnky nedělají (nedělaly), přestože když se zamyslím nad funkcí sečení, tak by ty vlnky měly být od všech vřetenovek.
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 19.7.2017
No, poté co jsem si několik výrobků od Fiskarsu vyzkoušel, tak si o jejich kvalitě myslím svoje, to jen tak na okraj. K vřetenovkám. Kupoval a používal jsem celkem 4 kousky. Před 20-ti léty AL-KO 38. Dělala děsný rachot a po pár letech... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě to foto. Celý spodek kovový a řemenice taky kovové. Řemen zatím bez viditelného poškození.
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Jen pro pobavení dávám foto své HECHT 5484 SX (za 8 tisíc) po oddeklování spodku, kterou už 2 roky sekám 1600 m2 velmi nerovného povrchu. "Na stole" nebyla ještě ani jednou. Pouze měním olej a čistím filtr. Převodovka je francouzská (prý... celý příspěvek >
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 18.7.2017
A já si myslel, že důležité na motoru je, jak vypadají jeho plastové kryty. Motor má i nějaký vnitřek? To jsem vážně nevěděl a je to pro mě přímo šokující novinka. Je možné, že si trošku oleje pápne, protože si nedělám iluze o kvalitě čínské... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Co se týče hmotnosti, tak pokud někdo seká rovinku, se sekačkou jen vyjede z garáže a nemá žádné záhony, stromky ani keře, tak je hmotnost nepodstatná. Jenže pokud sekačkou objíždíte spoustu zákoutí kam zajedete pojezdem a zpět sekačku... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Jako technickému nadšenci se mi zde uváděná Stiga velmi líbí, ale poněkud mě vyděsila uváděná hmotnost. POZOR na to! Jakákoliv manipulace (mimo jízdy přímým směrem s pojezdem) bude pro obsluhu utrpením. Moje sekačka (cca 37 kg) má velké kola... celý příspěvek >
Barva svíčky čtyřtaktu Dolmar, 14.7.2017
Porovnával jsem to už předtím - nejen s tímto, ale i s jinými obrázky z webu. Přesto, anebo právě proto bych rád viděl svíčku originálu. Navíc nejsem schopen to k žádnému obrázku přiřadit - není na nich vidět ploška... celý příspěvek >
Vega SW48SP, 26.6.2017
Najednou vysoké otáčky mohou mít souvislost s regulátorem otáček - jestli se zasekává??? S tím benzínem - nemůže to být příliš těsné víčko nádrže, které tlačí po zahřátí benzín do karbecu?
Křovinořez HQ 135R vs. Stihl FS 240, 22.6.2017
Pouze teoretizuji, ale HQ by měla mít menší vibrace, ale zase na druhou stranu Smart Start je údajně potenciální problém, kdy se knec pomocné startovací prožiny narovná a vyskočí z uložení. Pak nelze nastartovat.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 21.6.2017 Obsahuje fotku
Ještě napište, že jsem zaměstnanec Hechtu . Reklamu Hechtu bych dělat nechtěl, protože po zkušenostech se servisem křováku 129 BTS a jeho následném vrácení jsem se zařekl, že od Hechta už nic nechci. Jenže víte co. Dobrá zkušenost je k... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 15.6.2017
Uznávám, že u těchto "značek" je to často loterie, ale sám používám téměř výhradě levné stroje a jsem spokojen. HECHT 5484 SX druhým rokem používaná na pozemek 2400m2 Rotavátor VEGA multi 36-60 (HECHT 747 je to samé) používán na celkem 4... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika