Příspěvky uživatele - 155.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku postřikovač, 15.6.2017
To je zajímavý nápad. Viděl jsem, že čerpadlo 70PSI (4,8 bar) se dá sehnat už za cca 220,- Kč. Jak to používáte - čerpadlo pořád zapnuté a pouštíte spouští (ventilem) na rukojeti nebo ventil otevřený a jen spouštíte a zastavujete čerpadlo?
Jak seřídit spojku křovinořezu, 15.6.2017
Takže po včerejším asi hodinovém sekání a dočišťování musím svá slova vzít zpět. Úprava pružiny (přestože jsem ji vrátil do téměř původního stavu) je znát a hlava se opravdu roztáčí při nižších otáčkách tak, že se s tím už dá pracovat. Když jsem... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 8.6.2017
Na jedno seknutí... Tady to právě nejde, protože sousedů mám více a každý si plot stavěl jinak, navíc tam jsou stromky a za plotem strmý svah, který někde zasahuje i do plotu, takže rozmáchnout se a seknout je v tomto případě nereálné. Jakým... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 8.6.2017
25 minut by odpovídalo 19 cm sečené plochy za 1 sec. To budu rád, když to dám strojem, ne tak ručně.
Bezolejový kompresor do 3 tis.Kč, 7.6.2017
Asi tohle téma patří jinam, za což se omlouvám, ale tady to žije. Známý i já chceme pořídit levný kompresor se vzdušníkem pro domácí použití. Jak znám jeho vztah k technice, tak v jeho případě by olej z výroby byl zároveň celoživotní náplní,... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Dobré rady tady frčí, když jsou k tématu. Poraďte mi tedy jak bloknout píst? Nebude lepší uchytit nějak ventilátor, než zatížení přenášet na mechanickou skupinu motoru? Samozřejmě pokud nedisponuji spešl klíčem - nejsem ani servisák ani... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Vážení uživatelé 175.210 a 84.190, případně jim podobní rozumbradové. Velmi bych jako zakladatel vlákna ocenil, abyste se vyjadřovali k tématu a nechali si své povýšenecké názory pro sebe. Já na ně zvědavý nejsem a myslím, že ostatní, kteří... celý příspěvek >
Bezin s primesi bio, 6.6.2017
Nechtěl jsem být tak "drsný", ale slyšel jsem to podobně. Údajně dnes benzín bez bio už neexistuje. Pouze nafta u EuroOilu. Paradoxně u nafty to bio až zase tak moc nevadí, protože zlepšuje mazivost. Ale u benzínu je to čistokrevný mor.
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017
Abych řekl pravdu, tak zase tak "odvařený" z tohoto stroje nejsem, abych do něj vrážel peníze, takže mě spíš zajímá samo-domo úprava. Nejprve asi vyzkouším něco na způsob vyvažovacích olůvek na disky aut. Tedy nějakou sponku na čelisti, abych jen... celý příspěvek >
Bezin s primesi bio, 6.6.2017
Víc oktanů motor v sekačce nevyužije, protože to nepozná, ale neškodí to. Velká výhoda vysokooktanových benzínů je však v tom, že "biopříměs" je syntetická a tak benzín vydrží podstatně déle - měl by vydržet celou sezónu.
Jak seřídit spojku křovinořezu, 6.6.2017
Křovák je nový a používat ho umím, díky za upozornění. Je mi jasné, že vyvážení je důležité. Teď jde o to, jak zvednou hmotnost paken tak, aby to drželo a neuletělo.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 29.5.2017
Hmm... Sice v mých očích je to zase bla, bla, bla, ale vedeme tu diskuzi, že. Takže mi teď vysvětlete, čeho dosáhnu tím, že si koupím sekačku Alko místo třeba Hechta, Fieldmanna, Riwalla-Pro nebo podobné "značky"? Odpovím si sám. Dosáhnu tím... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Ohledně kapacity baterie to jsou jednoduché počty. 36V x 2A x 1h = výkon 72W po dobu 1h. Anebo 288W na dobu 15 minut. A teď si to můžete přepočíst na elektrickou, či benzínovou sekačku s výkony obvykle 1500W a víc. Tím neříkám,... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 11.5.2017
Dle čeho soudíte? Já mám sice rád čtyřtakty a výše zmiňovaný Dolmar za 12 tisíc by pro mě byl jasnou volbou, ale nemyslím si, že Stiga bude šmejd a motor Kawasaki taky nebude nějaké ořezávátko.
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 19.4.2017
Pokud víte, že potřebovat stroj přes zimu nebudete, tak je nejlepší vypustit vše a až na začátku sezóny nalít čerstvý benzín. Prémiové palivo má obrovskou výhodu v použité "biosložce". Není tam klasický biolíh, který způsobuje rychlé znehodnocení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika