Příspěvky uživatele - 155.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 1.9.2017
Myslím, že na mysli to samé nemáme, protože jak vás chápu, tak tvrdíte, že VŠECHNY vřetenovky se seřizují bezkontaktně, tedy s minimální vůlí. Já však tvrdím, že jsou 2 druhy. Dnes převládající bezkontaktní a dříve více používané kontaktní, kde... celý příspěvek >
Hecht 53 křovinořez - výměna struny v cívce, 31.8.2017
K cívce - měla by to být tzv. Easy Load, takže na červené růžici by měla být šipka. Růžici natočit tak, aby byla šipka zároveň s ryskou na těle hlavy. Pak už jen prostrčit strunu, aby oba konce přesahovaly stejně a ve směru šipky (hodinových... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 31.8.2017
Já osobně ji nebrousím nikde. Kontaktní se brousí sama a u bezkontaktní si můžete jednou za čas nůž přitáhnout na vřeteno s nabrousí se pojížděním (sečením) také sama. Otáčet vřetenem naopak nemá smysl - uděláte si na ostří akorát otřepy a... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 31.8.2017
Měl jste jej rozdělaný.... Do šroubku.... Hmm.... Už jen čekám, až napíšete, že jste se podílel na vývoji tohoto motoru a proto o něm víte vše. Nebo že by rovnou šéfkonstruktér? Ale třeba se pletu a opravdu jste jej rozdělaný měl.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 30.8.2017
Do konce záruky. Vy jste mi ale srandista. Já zase neznám čínu, která by se v sekačcce (OHV nad 100ccm) rozpadla na konci záruky. Pokud to není vyloženě zmetek, který je vadný od výroby, tak jede "furt". Tím myslím i 10 let bez potíží. S... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 30.8.2017
Hmm. A takový motor bude potřebovat výbrus kdy? Myslím, že běžný uživatel bude mít motor "navždy".
Ekodotace na motor Vari XP-200, 18.8.2017
Spálil jste se s čínským křovákem, takže chápu Vaši nechuť. Já jsem se spálil taky, ale vyreklamoval jsem jej a koupil jiný čínský a už jsem spokojen. Myslím si, že tyto malé motůrky buď číňan neumí nebo spíš evropani objednávají ten nejhorší... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 14.8.2017
Na Aliexpressu koupíte 10 ks balení za 32,- Kč i s poštovným. Akorát si počkáte až měsíc. Při hledání zadejte "primer bulb".
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Stačil pohled 3 sec. a vidím, že je to opět bez nabíječky a bez baterie.... Verze "Z" je bez baterií a bez nabíječky vždy.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Odkaz Vám sice nefunguje, ale výrobek jsem nakonec našel - kdybyste to rozklikla, tak je tam červeně zvýrazněno, že se jedná o dodávku bez nabíječky a bez baterií.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Pokud by Makita stála včetně AKU 5500,- tak by to byla super cena. Nejlevnější jsem však našel za cca 7700,-. Za 5500,- se dostane bez nabíječky a bez aku. Pokud jste našla za 5500,- komplet, tak napište kde.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 9.8.2017
Ve vašem případě bych šel jednoznačně do nějaké levné benzínové sekačky bez pojezdu. Vyjde vás to levněji a poseká to i vyšší trávu.
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 8.8.2017
Ještě k reakci na tříkolku. Že by se kolečko někam hrnulo jsem si nevšiml, točna je asi na dobrém ložisku, protože zatáčela naprosto plynule, bez cukání (polohování) a zatáčení byla fakt lahůdka - oproti čtyřkolce. Na madle je i páka, kterou se... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 8.8.2017
Každý má priority jinde. U vás to jsou sekačky s cenou nad 20 tisíc (viz. váš příspěvek z 6.srpna). U mě je i těch 8 tisíc za sekačku dost. Ne, že bych na to neměl, ale pokud ta za 8 splňuje moje požadavky, tak peníze navíc raději vrazím jinam.
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 7.8.2017
Jaký to máte model?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika