Příspěvky uživatele - 155.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ukládání 4T křovinořezu, 27.2.2017
No ono je to tady ještě trochu složitější, protože do krabice sání vedou 2 hadice. Přívod olejové mazací mlhy z víka ventilů a odvod již zkapalněného oleje druhou hadicí přímo pod píst, kde se z něj lítáním pístu zase stává mazací mlha, která se... celý příspěvek >
Ukládání 4T křovinořezu, 27.2.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny uživatele 4-taktních křovinořezů. Zajímá mě, jak skladujete stroj. Jestli naležato, anebo jej máte pověšený. Z vícero stran jsem slyšel, že Subaru Robin (Dolmar MS 335.4U, Dolmar MS 246.4U, Makita EBH341U apod.) se nemají... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
To máte těžké. Je to totiž čistokrevná čína. Křovák je Einhell GH-BC 334. Motor je Yongjia 139F (kopie motoru Subaru Robin EH035) a karburátor je Ruixing bez označení. Na stránkách Ruixingu jsem ho nenašel, i když jsem je prolezl... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017 Obsahuje fotku
Píšu z jiné adresy, ale jako zakladatel vlákna mohu potvrdit, že opravdu při přidávání plynu vyjíždí nahoru. Na fotce horní strany karburátoru je vidět také šroub na klíč pac-man. Myslíš, že to je na seřízení nebo jen na rozborku? A ještě čekám... celý příspěvek >
Dolmar MS 335.4U nebo Stiga SBC 425 HD, 23.9.2016
To mazání jsem myslel tak, že Robin i Honda mají mazání, které umožňuje jakkoliv naklápět za chodu motor. Oba motory mají mazání olejovou mlhou - co máte na mysli tím "přítlakovým"?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika