Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu? (plevel?), 20.6.2017
Nějaký čas počkejte, pak to dejte do buchet.
Aku postřikovač, 13.6.2017
Stanislawe, jaký objem a značku postřikovače máte. Otázka, jestli se ještě dělá. Dík.
Aku postřikovač, 12.6.2017
Dobrý den. Vzhledem k tomu, že mi vypověděly záda službu a pumpování zádového postřikovače už nějak nedávám, chci si pořídit aku postřikovač. V nich se ale vůbec neorientuji, tak bych potřeboval poradit jaký za rozumnou cenu. Díky.
Gladiator vs Roundup, 12.6.2017
Na svlačec je jistější použít Agritox než glyfosát
Okurky nevzešly, 31.5.2017
První výsev okurek. Vzešlo jich 5, přesev jiná odrůda, vzešlo 0. Černooká zuzana vůbec nic, mrkev je jak noty na buben. Osivo je stále kvalitnější.
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 19.5.2017
PP, takže podle tohoto příspěvku je genetická podstata žeber papriky je jiná než např. stopky tohoto plodu. Ať žijí příručky pro zahrádkáře. Napsal jsem s okurkami a melounem úplně stejnou blbost na jakou mě odkazujete.
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 18.5.2017
A bacha na okurky. Vysazené vedle melounu mohou být uvnitř červené.
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
Vše co neznáte a čemu nerozumíte, považujete za nesmysl?
Fleky na listech paprik + rajčat - popálení previcurem?, 5.5.2017
5 stupňů je málo
Jak hluboko sázet cibuli?, 4.2.2017
Vybral jste si podobné názory, oba dva špatné. Pravdu mají ti, kdo sází mělce.
Růžičková kapusta za 1 rok, 20.11.2016
Každá růžičková kapusta dělá v roce výsadby růžičky, v druhém roce vykvete.
Cesnek mi nejde jako babicce, 28.10.2016
Zdá se to blbost a opravdu to je. Když pominu obtíže se sázením a dobýváním, tak se ke kořenům dostane minimum vody z deště. Zřejmě to opakujete tak často, že už tomu věříte.
Co může být příčinou hnití cibule, 26.10.2016
Hnije při napadení plísní nebo přehnojení dusíkem. Cibuli zalévám, takže mokrem to určitě není.
Česnek 2015, 19.10.2016
Rusák, že. Jíst se to sice moc nedá, ale má jednu obrovskou výhodu. Naroste i zahradnickému analfabetovi.
Česnek 2015, 19.10.2016
Máte představu, že Sulka pomáhá proti háďátku?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika