Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukr jako hnojivo?, 31.1.2016
Co na tom záhonu bude hnojit. Uhlík, kyslík nebo vodík?
Hokaido - z vlastních semen, 3.1.2016
Třeba nevyroste hokaido, ale zase ušetříte dvacku za osivo. A to se vyplatí.
Co se sadem po dědovi?, 3.1.2016
Čím více se strom řeže, tím více jde do dřeva. Vyřezávat desítky vlků je zábava.
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Jezdil jste s ním nebo jen tak žvaníte. Pro mě není důležité, jestli se to nějakému teoretikoví líbí nebo ne, pro mě je důležité, že funguje a to dobře a bez poruchy.
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Hloubku jsem nikdy neměřil, ale tipnu si tak 15 cm.
Tera Vari - orba, 13.12.2015
Kdybych se rozhodoval, jestli pořídit nesený rotavátor na Agzat a viděl toto video, tak ho nechci. Jenže ho mám a funguje to trochu jináč. Autor videa si plete rotavátor s buldozerem a hrne zem před sebou a kvalita nikde. Pokud chci nadělat zem... celý příspěvek >
Technika orby, 13.11.2015
PP jsem rád, že nápad se západkami vám ulehčil práci. Jestli je to v návodu, nevím, nikdy jsem ho nečetl a po těch letech netuším, kde je. Jezdím takto na zahradě se vším. Při sázení i vyorávání brambor, při orbě i rotavátorování (mám rotavátor... celý příspěvek >
Technika orby, 29.10.2015
Mám sice Agzata, ale ono je to asi jedno. Orám tak, že jedno kolo mám pouze na pojezd vpřed a druhé kolo uzamčeno. Dojedu na konec brázdy, dám zpátečku a přes kolo, které je jenom dopředu se otočím, zajedu do brázdy a jedu zpět. Západky na... celý příspěvek >
Střih při výsadbě švestek, 26.10.2015
Nechte na jaro
Jízda s Vari na půl plynu, 9.10.2015
A proč byste nemohl jezdit na půl plynu? Jestli spojka normálně zabírá a neprokluzuje.
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
Používá se cca 50% roztok totálního herbicidu, hlavně se potírají okraje pařezů, kde jsou vodivá pletiva. Gel je nesmysl.
Nevíte, co je to za trávu (plevel)?, 28.8.2015
A než ten totální herbicid zabere, semena dozrají a máte další roky co řešit.
Zalívka stromu, má smysl?, 7.8.2015
A kdybyste tu vodu ještě nalil tam, kde má strom kořeny a ne ke kmeni, to by si stromky libovaly.
Třešeň po odplození shazuje listí, květní pupeny zasychají - foto, 5.8.2015
Tak dlouho si budete myslet, že to není suchem, až uschne úplně.
Jak pestovat cesnek z pacibulek?, 27.7.2015
Japo se pěstoval ještě nedávno a nyní Japo II. Jestli nemá odrůda množení, tak v podstatě neexistuje. Můžete tvrdit něco jiného. Jestli však Karla IV prohlašujete za jarní česnek, tak informace od Vás musím brát s velikou rezervou.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika