Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda malin, 12.9.2016
Dobrý den. Mohl by mi někdo doporučit ověřenou odrůdu beztrných malin. Jedno jestli jednouplodících nebo remontantních. Díky
Co je to za rostlina, 18.8.2016
Plevel Lilek černý
Plevel v cibuli, 2.8.2016
Kdyby se držela vašich rad, tak do toho supermarketu půjde stejně.
Pěstování česneku ze semen, 21.7.2016
Někdo má semena česneku, jiný tomu nevěří, ale česnek semena nevytváří.
Poléhající nať, 10.7.2016
Tomu říkáte zalité? V hrůbku je to určitě jak troud.
Sázení brambor ještě v červnu?, 25.6.2016
Nic jim nechybí. Dlouhá nať se prostě neudrží vzpřímená a praští sebou o zem. Délka natě je dána odrůdou, mě tohle dělají každoročně Laury.
Cesnek mi nejde jako babicce, 10.6.2016
Česnek patří do trati druhé, hnojí se a zalévá. Co tvrdíte vy, se traduje pouze v některých diskusích a někteří lidé tomu věří.
Močovina a kravský hnůj, 8.6.2016
Zálivkou to stejnoměrně neuděláte. Ano, je to hnojivo silné, hrozí popálení trávníku. Postup. Řádně zalijte trávník. Proveďte rozhození. Jestli nemáte jistou ruku, kupte si rozmetadélko na baterie, stojí zhruba 500. Hned po rozhození trávník... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 8.6.2016
Až ta močovina aplikovaná zálivkou zabere, pošlete fotky flekatého, případně pruhovaného trávníku. Díky.
Cesnek mi nejde jako babicce, 8.6.2016
Po hrachu se nesází, nejhoší předplodina pro česnek, hlavně kvůli fusariu. No a po póru tay ne, cibulovina po cibulovině. Je už skoro jané, že půdou to nebude.
Cesnek mi nejde jako babicce, 8.6.2016
Tímto hnojivem hnojte k předplodině. Po čem to bylo sázeno a kdy. Zdá se mi, že tam máte fusárium.
Cesnek mi nejde jako babicce, 8.6.2016
Zkuste drobnosti. Třeba necpat tam hnojiva, která k česneku nepatří. Zbavit ho plevele, namořit před sázením. Snažte se, aby záhon nepřipomínal letiště, vemte občas do ruky motyku. Sadbu máte ty tři roky stále svou nebo každoročně dostanete novou?
Sázení nakladaček, 26.4.2016
S.P.Ch. máte pravdu. Loni už jsem to risknul a sel na 30 cm, nevzešly dvě semínka ze dvou pytlíků. To, co jsem popsal před tím, dělám už přes třicet let.
Sázení nakladaček, 26.4.2016
Okurky seju do řádků 80 cm od sebe a v řádku 15 cm semena jednotlivě. Po vyklíčení je ob jednu prokopnu. Nejde o to, jestli se uživý, ale v přehoustlé džungli se špatně sbírají a je jich nekonec méně.
Čím nahnojit /start nově vysazených okrasných dřevin a trvalek, 19.4.2016
Než řádně zakoření, tak nehnojte, můžete je poškodit. Nehledě k tomu, že v substrátu nějaké živiny jsou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika