Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení názvů rostlin, 25.9.2015
Čekala jsem na pana Josefa, ať nám upřesní to, co jsem nevěděla, nebopopletla a jsem ráda, že to bylo dobře. 3.jsem tušila, jen jsem si nemohla vzpomenout, jestli je to také z čistců nebo rozrazilů... a ani v jenom jsem to nemohla najít, kytku mám ve... celý příspěvek >
Prosím o určení názvů rostlin, 24.9.2015
Jednička - jste si jistá, že kvete bíle? Připadá mi to jako kohoutek chalcesonský(lychnis chalcedonica)- červenooranžově kvetoucí. 2.čistec vlnatý(stachys byzantina) 4. pitulník postříbřený(galeobdolon argentatum) 5.řebříček... celý příspěvek >
Tlustice dotaz, 12.9.2015
Proti vyhánění co nejvíce světla, to je jasné. Mamka má letitou tlustici a přesazovala ji za 20let snad jen jednou, je nacpaná v květináči jako bonsaj a moc nikdy nerostla, spíš právě jen tloustla. Substrát myslím běžný, řekla bych, že v té době... celý příspěvek >
Jaké okrasné rostliny by neměli na zahrádce chybět? Které jsou vaše nejoblíbenější, nejkrásnější?, 8.9.2015
Mám obrovskou zahradu s x druhy stromů(i ovocbých, keřů(i plodících) a trvalek(i bylinek) Celou zahradu jsem si naprojektovala a pomocí zahradníků(nebylo by to v silách jednoho člověka) vysázela. Zemina je tu hrozná, plno kytičkám se nedaří, postupně... celý příspěvek >
Co je to za plazivce?, 6.9.2015
Určitě zabírají, ale pokud už kvete, bývá zpravidla pozdě, protože semena se tvoří velmi rychle a než postřik zabere, vysypou se vám a trávník zamořený na X let. Nevím, jak velký trávník máte, ale jde celkem dobře z vlhkého povytahovat a tím, že dělá... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 5.9.2015
No krása, to je pěkný pěstitelský úspěchNa cykas bych si netroufnula vůbec(ani nemám podmínky)ale asi bych to s těma svýma různýma chcíplotinama, měla taky zkusit
Poznej strom/keř, 5.9.2015
Mišpule, správně mišpule německá Konvalinka
Je to černý sršeň?, 2.9.2015
Jéé, zapomněla jsem dodat. nebezpečná není, stejně jako čmelda píchne jen, když ji nechtěně přimáčknete, ale to i sršeň, včela, vosa - pokud zrovna nebrání hnízdo.
Je to černý sršeň?, 2.9.2015
Nevím kde bydlíte, ale k nám na jihovýchodní Moravu se drvodělky přistěhovaly cca někdy před 10lety, když jsme založili zahradu(ne koniferovou, pochopitelně, ta by je nezajímala) Také jsem byla v úžasu, naštěstí tu bydlí jeden entomolog, který mi... celý příspěvek >
Nobvyklá květina k Výročí, 30.8.2015
Líbenka(Eucharis) Má mamka, je pěkná a úžasná když kvete.
Nevíte, co je to za trávu (plevel)?, 28.8.2015
Ono záleží na vzdálenosti stavebníka od novostavby, dále kolik má času na to aby ještě u toho udržoval okolí. Vím, sama jsem si to zažila. Navíc, ony tyhle trávy vyletí strašně rychle. vypadá to, jen jako taková nějaká travička a během pár dní tam... celý příspěvek >
Nevíte, co je to za trávu (plevel)?, 27.8.2015
Bér, tuším bér zelený.
Kolibřík na Moravě, 25.8.2015
Ano, je to dlouhozobka svízelová.
Pomoc s určením rostlin, 25.8.2015
Nenapsal jste, jestli ji pěstujete jako kytku, nebo se u vás vyskytuje jako plevel. Vypadá to snad na turanku kanadskou... nerozkvetlou ještě. To je tedy plevel, dost otravný.
Hlídání, 25.8.2015
Nemám psa tototo typu, ale což takhle začít navštěvovat cvičák? Tam se naučí základní poslušnost a snad i s tímhle vám poradí... Nepíšete, kolik jí je?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika