Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompost, 9.7.2015
Do kompostu dávám všechno, co je v přírodě rozložitelné tudíž: ročně asi několik tun plevelů, veškerý odpad z domácnosti, se se potravin týče, včetně vylitých starých zavařenin, či co se zkazí v lednici, tudíž i shnilou či plesnivou zeleninu,... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 6.7.2015
No jo, jenže ono je také pod průměr... a pod průměr Když byl na červen hlášen průměr 60mm a někde napršelo 59mm, tak jim vyskočí, že je tam podprůměr. Jenže nám napršelo 12mm. A to se jaksi nedá srovnávat...
Moruše - hledám jakékoliv informace, 6.7.2015
Já jsem už psala, že kolem v sousedství, mám stromy ještě 4. Dva stromy mají plody poměrně velké, ovšem takové mdlé, chybí jim v chuti trochu kyselé složky. Na třetím stromě jsou plody sice menší, ale právě chutnější. Když se sousedy přišla řeč na... celý příspěvek >
Název rostliny a pěstování?, 4.7.2015
Máte je hezké, ale zalévat 2-3týdně? To kytkám neprospívá, stačí jednou týdně prolít, za pár minut vylít podmisku a nechat zase týden vyschnout.
Levandule, 4.7.2015
Tak záleží na víc faktorech, u nás celkem hodně let Když koupíte takovou tu cca 15cm sazeničku, tak cca 4roky, bych řekla... podle sousedů, co si vysazovali lem kolem záhonu.
Určení luční rostliny, 1.7.2015
Sléz pižmový(malva moschata) Není to luční bylina, ale zplaňuje. U nás už bych řekla, že to začíná být invazivní rostlina. nejen, že se mi rozlezla po celé zahradě, ale nacházím ji i po okolí a nevím, jestli to je všechno od nás, nebo náhoda.... celý příspěvek >
Trávník - spáleno herbicidem?, 30.6.2015
Hmm, tak pokud vidím, je ta rohož po celé trase problému. Nevím, jakový herbicid sousedka používala, ale na Roundup či jemu podobné, to nevypadá, protože přes rohože a přísavník by se to k vám na trávník nedostalo. To mi spíš připadá, jako by cestu... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Pane Mikeš13, Vy si probůh nestěžujte...80mm za červen?! to nedám dohromady za 4 předcházející měsíce... Co myslíte, také nám 12 milimetrů přikapalo během tří dnů, jenže zem je tak vyprahlá, že to bohužel nebylo téměř poznat - pod bramborama pořád... celý příspěvek >
Orchideje vs rajčata, 30.6.2015
Orchideje od rajčat plíseň nechytnou, navíc plíseň rajčat nevypadá jako,,bílá místa" a už vůbec ne jako chlupatá plíseň. Jak píšou nade mnou, budou to červci, kupte si na to,,tyčinky" do květináčů.
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Srážek dost? Možná průměrně. U nás, na jihovýchodní Moravě, máme za červen 12mm, kdežto meteorologevé na začátku června hlásili, že červnový průměr je 60mm. Může tady někdo se srážkoměrem napsat, kolik a kde spadnulo? Celkem by mne to zajímalo...... celý příspěvek >
Kastanovnik, 28.6.2015
Jiný prvek...
Kastanovnik, 28.6.2015
Podle barvy listů, bymu mohl chybět dusík, nemáte ho korovém mulči? Měla jsem zamulčovanou celou zahradu a rostlinám se vůbec nedařilo, protože rozkládající se mulč odebírá dusík. Pohnojila bych Cereritem, tím určitě nic nepokazíte. Záměrně nepíšu... celý příspěvek >
Jak udržet na zahradě ježka?, 28.6.2015
Tajk ono by mu mléko asi chutnalo, ale není to pro něj ideální, aby ho nakonec nezabil průjem. K nám vždycky chodil na kočičí granule
Neznámá rostlina, 28.6.2015
Dneska bych se snad neměla vyjadřovat, spěchám a neopravuju si text... Omlouvám se Lído, samozřejmě
Neznámá rostlina, 28.6.2015
Ha, ha, máte pravdu lído, minula jsem se ve vláknu Ano, tohle bych jako brslen určila jasně Konvalinka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika