Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kotec pro psa, 20.8.2015
Jéé, to už je doba, kdy bylo aktuální tohle téma, ale jelikož je to na mne, nedá mi to nereagovat. Ne, neodsuzuju, každý máme ke psům jiný přístup, Jen slovo kotec mi doslova nahání husí kůži, protože za dob mého dětství a u někoho to bohužel... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostliny, 20.8.2015
Ještě Lídu opravím, spíš kořenový výmladek třešně. Mám stejné pod japonskou, pořád vyráží nové a nové, i dva metry od kmenu. Pro zadavatelku: listy monardy výrazně voní, ty by jste po rozedmutí poznala:) Konvalinka
Difenbachia na terase - su listy rizikom?, 5.8.2015
Ta poslední věta sedí, opravdu, je to kravina, neřešte to My jsme měli v domě prales. X druhů kytek, X druhů i difenbachií, jako děcka jsme tam vyrostli a přežili, ožírat kytky nás asi nenapadlo. Že by na vesnici někdo řešil to, že se někde válí list... celý příspěvek >
Poznáte rostliny?, 5.8.2015
Určitě, máte pravdu, do léčivých rostlin patří od pradávna, jen se doktoři bojí,,naordinovat", protože jak píšete, hranice intoxikace je nejistá a neveme si na triko, aby se mu pečlivý pacient přiotrávil
Buk červenolistý, 4.8.2015
Ještě poznámka k tomu červenolistému buku, co se tu řešilo na začátku, před lety. Mám ho tady kousek od baráku, v sousedním areálu a červenolistý buk je červenolistý po celý rok, barvu nijak nemění. Dneska jsem se pro jistotu koukla z okna a je... celý příspěvek >
Poznáte rostliny?, 4.8.2015
Ano, vratič se používá jako přírodní postřik například na mšice. Obsahují ho i některé komerční přípravky. Jinak se dává do vazeb na dušičkové věnce.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 4.8.2015
Ne, špendlík se více podobá klasické trnce(švestce) je víc protáhlý. Tohle žluté, je moc kulaté. Zkusím nafotit v sousedství, minulý týden jsem tam jeden špendlík s plody objevila, snad ještě nespadly. Jinak se v mirabelkách a mirobalánech... celý příspěvek >
Co je to za bylinu?, 2.8.2015
Abych pravdu řekla... netuším. Doteď jsem si myslela, že je pěstovaný a planý. Ale když jsem vyhledávala, nic takového se mi nepotvrdilo, vyhazovalo mi to jen,,pastiňák setý".  Snad nám to někdo objasní Konvalika
Co je to za bylinu?, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Je to pastiňák, mám s ním zašmejděnou celou zahradu Pozor, je velmi fotosenzitivní, tzn, že jeho šťáva a působení slunce, způsobuje na kůži nebezpečné puchýře - stejně jako bolševník. Vlastní nepříjemná zkušenost..Konvalinka
Čím sekat 2ha louky, 29.7.2015
Květnatá louka se seká 2x do roka. Žiju v CHKO a mám to před očima, jednu mám i sama.
Nemoc kůže?, 27.7.2015
Pan Vysloužil má pravdu, jděte na veterinu. Některá psí plemena mají i své specifické choroby. Nevím jak švýcar, ale můžete zkusit o plemeni něco načíst na NETu, třeba na něco narazíte, co napoví. Konvalinka
Merunka Radka, 18.7.2015
Letos nám odešla meruňka na monilii. I když jsem se snažila ji ještě stříkat(při prvních příznacích) už to nepomohlo, uschla sakumprásk. Tak jsem četla recenze na meruňky, kterou tedy pořídit(bohužel nevím, která tohle byla, myslím Karola, či tak... celý příspěvek >
A je to tady: Světlušky 2015, 16.7.2015
Nechodili jsme na večerní procházky, měla jsem nemocného psa, následně druhý začal pajdat. A aby toho nebylo málo, včera jsem nějak odpadla i já. Dneska jsem se jala až při západu sluníčka, alespoň něco pracovat a z,,křoví" jsem vylézala za tmy.... celý příspěvek >
Opravdu rychle rostoucí pokojovka, 12.7.2015
Potřebovala bych poradit. Nevíte o nějaké opravdu rychle rostoucí, klidně i do výšky 3 metrů, pokojovce? Vím, že nejspíš něco ze šplhavců(filodendronů) či lián jako jsou mučenky, ale nechci dělat žádnou konstrukci. Potřebuju zaplnit velký volný roh u... celý příspěvek >
Jahody - čo sa im stalo?, 12.7.2015
Jahody vypadají jako moje, co prostě zaschly. Šílená vedra versus málo vody... Konvalinka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika