Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice - neznámý útvar na peří, 5.11.2015
Ano, vypadá to jako odloučený kousek kůže, jako u nás strup. Vůbec bych to neřešila
Jake jsou to byliny a jak je zastrihnout na podzim?, 1.11.2015
Při tuhé zimě mi ta tříbarevná vymrzla úplně. Většina rostlin a choulostivých obvzlášť, se stříhá až na jaře, aby suché stonky ochránili případně alespoň kořeny.
Šok zs králíky, 27.10.2015
Oprava: že NE k tak masivnímu...
Šok zs králíky, 27.10.2015
To je vážně celkem zvláštní, protože při takto masivním úhynu to bývá mor, ale na ten si myslím v tuto dobu už nejsou příznivé podmínky. Opravdu by mbne také zajímalo, co se těm králíkům stalo. Králíky chováme celý život, nejdříve to byla záležitost... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 25.10.2015
Děkuju za radu Lenko, sama se domek teprve zbudovat chystám i když mám v zahradě plno míst, vhodnýh pro zůzná zvířátka i hnyz, domek bude bezva. A jelikož tu mám také hrůza drozdů a kosů - Vaše rada je důležitá Konvalinka
Mořská levandule, 17.10.2015
Aha Lído, to je celkem zajímavé, mrknu, jestli by se dala někde sehnat semena. Trochu posolit bych ji zvládla děkuju Konvalinka
Mořská levandule, 17.10.2015
Jééé, Vy jste skvělý(á)  Já to pod tím nemohla najít. Moc děkuju, ano, bude to ono, tento obrázek odpovídá tomu, co tam bylo vidět, ještě jednou díky Common Sea-lavender- Limonium vulgare Mill
Mořská levandule, 17.10.2015
Před chvílí jsem zhlédla na satelitním kanálu pořad o přestavbě zahrady v USA a byla tam fialově kvetoucí rostlina, které říkali,,mořská levandule". Levanduli se to podobalo snad jen barvou, mělo to listy podobající se spíše bergenii, květenství... celý příspěvek >
Poznej obyvatele zahrady, 16.10.2015
Já právě na videu ve svém počítači vidím prd Něco, co může být myšák, plch, burunduk, veverka...ocas nevidím skoro vůbec, nevím co je ocas a co stínm od ocasu. I ten plšík má někde ocas jako krysák a někde více chlupatý plšík lískový
Poznej obyvatele zahrady, 16.10.2015
Nevím, proč nenapíšete odkud tedy, alespoň zhruba, video je, ale co třeba plšík lískový?
Vistárie, 15.10.2015
Ano, částečně je to pravda, ale na jabloni také plody neodstraňujeme a kvete každoročně Sama na vistárii lusky nechávám, protože nám visí ve vchodu jako ozdoby na,,vánočním stromku" a vypadá to moc hezky Konvalinka
Ořešák a dlažba, 4.10.2015
Tak já si myslí, že by neměl být problém, ořešák koření hluboce. Spíš si říkám, že při padání ořechů, budete mít dlažbu zasviněnou od slupek a nejde to moc umýt. Tedy mě by to nevadilo, je to prostě venku, ale někdo je na to háklivý(někdo má koberec... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tento keř?, 4.10.2015
Hmm, nebyli na něm takové kulaté tobolky? Kvetl nějak? Připadne mi to trochu jako klokoč
Slaná voda v koupacím jezírku, 30.9.2015
Zadavateli: to kolem koupacího jezírka nemáte,,čistící" vegetaci? Ta vám tu slanost ale stěží přežije. A tím pádem to také není koupací jezírko, ale bazén...
Co vysadit?, 27.9.2015
Napadly mne muchovníky, ale ty také dozrávají myslím až do poloviny července... takže jedlého asi nic Jedině snad ty lísky. Konvalinka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika