Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brouk, 28.6.2015
Já tedy víno nepiju(jsem abstinent) a nejsem ani vinař, ale kde si dáte proteiny tam, ne? Vždyť brouci jsou poměrně zdravá záležitost a jídlo budoucnosti(dle vědců) Tak bych to nedramatizovala
Kastanovnik, 28.6.2015
Podle té palmy vedle... vy je máte doma? Nestříknul jste ho omylem nějakým Roundupem? Mám kaštanovníky dva větší stromky a i když moc nerostou a jinak má v zahradě snad každá kytka svého škůdce a chorobu tohle na nich kupodivu nemám Konvalinka
Nemoc zimolezu, 28.6.2015
Mám zimolezem olemovanou přístupovou cestu - na pergolách. Tomuto obrázku lístku, předchází většinou padlí, pravidelně mi je postihuje. I přes postříkání, většina lístků pak vypadá takhle, opadá a vyraší nové. Určitě bych stříkala.Já to většinou... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 28.6.2015
Také mne napadnul první brslen, jen jsem si na to,,brslen" nemohla zaboha vzpomenout  Ale kvete brslen takhle fialově? A ty listy mi přijdou strašně pravidelně uspořádané, spíš jako u hebe. Konvalinka
Neznámá rostlina, 27.6.2015
Jéé Lído, mám kyprej po celé zahradě i tam, kde ho nechci a jsem nucená ho sem tam vyhodit I jsem si objednala šlechtěnce, měl být růžovější(cukrkandlovější) ale houby, je stejný, jako ten obyč, co mám všude. Mám vysázený celý záhon, bohužel se to od... celý příspěvek >
A je to tady: Světlušky 2015, 27.6.2015
Chrousty jsem tu naposled viděla snad před pěti lety, od té doby nic U nás jim teď nějak,,pšenka nekvete" Když jsem byla děcko, pamatuju si je každoročně, podle nich se poznávalo, že už se blíží prázdniny
A je to tady: Světlušky 2015, 27.6.2015
Tak včera už zase i u nás Šla jsem a koukla se na hodiny 21.38h po zarostlé cestě křovinama(území nikoho) a bylo to jako v pohádce o bludičkách... úplné rojení Krásné to bylo. Vrátila jsem se do svých dětských let, kdy jsem si moc přála, být tou... celý příspěvek >
A je to tady: Světlušky 2015, 26.6.2015
U nás je ještě večer a v noci hodně zima, teď tu světlušky nejsou Včera jsem byla v zahradě do 22h a neviděla jsem ani jednu. V noci bylo jen 6st, včera 3st. Konvalinka
Název rostliny a pěstování?, 25.6.2015
Ne dracéna, ale dračinec
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 25.6.2015
Buky se vám budou drát nahoru a bude to pořád práce se střihem. pokud nemáte zahrádku vyprahlou na úpale, zkuste najít v javorech, mají krásné kultivary(já sama nemám, mám právě vyprahlo, nejdou mi tu) Z dalších okrasných keřů, které by se daly k... celý příspěvek >
Neznámý keř, 23.6.2015
Jochovec mám bílý ale je to takové ubožátko nedomrlé, že bych ho na fotkách podle toho mého těžko poznala(a popravdě, ani jsem si na něj nevzpomněla) Měla jsem i růžový, ten už ale odešel do,,věčných lovišť" a tenhle jsem právě přesadila na jiné... celý příspěvek >
Cuketa, kdy sklízet?, 20.6.2015
Záleží, na co je chcete použít. Zhruba do této vaší velikosti, se dají chroupat i syrové, s chutí podobnou jako kedlubničky. Na různé kulinářské úpravy, můžete i větší. Máma nám vždycky smažila cuketu na kolečka, obalovanou klasicky na řízek a to... celý příspěvek >
Kohout a co teď?, 17.6.2015
Už jsem to psala někde jinde ke slepicím. Babička měla slepice celý život, tcháni měli slepice celý život a věřte, že každý druhý kouhout, kvůli útočení na lidi, skončil na pekáči. Alespoň ten od babičky měl slípek vždycky minimálně 12(to vím,... celý příspěvek >
A je to tady: Světlušky 2015, 15.6.2015
Světlušky pozoruju týden, možná už i 14dní! I jsem si říkala, že je divné, že jste letos téma nezadal Včera jsem se vracela se psy kolem 22h domů a když jsme pili v potoce viděla jsem jednu, jak ťuká o hladinu... možná taky žízeň(u nás už nespadla... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
Nečertím, vysvětluju, že není všechno tak jednoduché... Ne 10let stříkání, v kytkách se už nic stříkat nedá, ale například prorostlý břečťan či třezalkový záhon přesličkou - už jsem několikrát ťupala štětečkem Roundup, koupila si na doporučení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika