Příspěvky uživatele - 167.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 7.7.2013
Povedlo se mi vypozorovat proč sekačky nenaplní koš do plna. tady je pár tipů:  1. nůž musí mít "vyjazovací lopatky vyhnuté vzhůru aby se docílilo většího "větru" v tělese sekačky. Mulčovacím nožem koš nenaplníte. 2, tráva by neměla být... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka Hecht 5030, 7.7.2013
Zdravím, při výběru vřetenové sekačky bych se řídil těmito zásadami. - bezkontaktní střih (Brill, Gardena, Husquarna) jede lehčeji a sříhá dokonale. - Možnost dokoupení sběrného koše. Trávník je pak hezky upravený a neplstnatí. -Výška... celý příspěvek >
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 7.7.2013
Tolik peněz, vždyť za to se dá pořídit pomalu nový motor. 
Sekačka NAC nestartuje, 7.7.2013
Jestli mohu se svou kapkou do mlýna tak bych rozebral horní část sekačky, kde je startování. Pod ním je kolo setrvačníku s magnety. Celé je to dotažené jedinou matkou na středu (tuším, že na povolení je třeba 24 nebo 27 nástrčkový klíč) Setrvačník je... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 7.7.2013
Ještě bych dodal, že na obrázku je motor podstatně slabší, podle tvaru bych to odhadoval na 3,5 Hp Briggs Straton...
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 7.7.2013
Membrána může být vadná, nenasaje dostatečné množství paliva. Ještě mě napadly ventily. Sací ventil nemá svých 0,15mm a tudíž dobře nedovírá a nenasává.Tak jsem už takovou závadu odstraňoval.
Nastavení ventilů, 7.7.2013
Ozubené kola vůči sobě máte nastavenésprávně, Jestliže má motor vysoké otáčky tak problém bude v pružinkách, které regulují klapky karburátoru. Ty jsou spojeny s tahélkem regulátoru otáček a většinou zde je problém s otáčkami. Kdyby byly ozubené kola... celý příspěvek >
Usychání růží - prosím o radu, 11.6.2013
Nemá ta růže moc mokro, nebo moc sucho? A taky ty obnažené kořínky jí nepřidají. 
Oleandr - barva listů, 10.5.2013
Dobrý den, ráda bych se poradila..Mám už větší oleandr, nyní je po zimě přesazený a momentálně ve skleníku..Ale listy má nějaké matné..Nemají být lesklé? Já jen, aby nebyl nějakou potvorou napadený? Díky
Mravenci na zahrade, 10.5.2013
borax taky nepklatí, aspon u nás..přijde mi, jako by se jim to líbílo..
Řez 3-leté broskve, 8.5.2013 Obsahuje fotku
se omlouvám, asi mi to nevzalo..
Řez 3-leté broskve, 7.5.2013
Dobrý den, jsem začátečník, proto prosím o nějakou radu zkušenější..Takhle jsem ostříhala 3.letou broskev /sázená jaro 2011/. Prosím zhodnoťte, děkuji Bela
Výsadba třešně VAN, 5.5.2013 Obsahuje fotku
zasílám foto
Výsadba třešně VAN, 5.5.2013
děkuji, není v kontejneru..vyfotím stromek a pošlu fotku..Nevěděla jsem, jestli i teď můžu tak hodně zakrátit..a hlavně, když tak brouzdám po netu, tak se rady liší..
Výsadba třešně VAN, 5.5.2013
Dobrý den, koupila jsem si třešeň VAN a potřebuju ji zasadit, jen nevím, jak postupovat při řezu, už jsou znát malé lístečky..Na kolik ji zakrátit, má 3 výhony. Děkuji Bela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika