Příspěvky uživatele - 167.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení plodové zeleniny, 30.4.2013
Dobrý den, mám otázečku, jak často hnojíte papriky, rajčata, slepičincem? Myslím tím, do jaké možné doby, aby plody nebyly plné dusičňanů? Děkuji Bela
Čím hnojit papriky a rajčata na plody, 15.4.2013
Aha děkuji, a prosím Vás, co je to ta nekroza? Nám totiž občas spíše ke konci sezony rajčata flekatí, takové hnědé skrvny, myslela jsem na tu plíseň..a nevíte proč rajčata u stopky větsinou nedozrají, jsou spíše zelená? Děkuji
Čím hnojit papriky a rajčata na plody, 14.4.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, čím hnojíte rajčata a papriky na množství plodů. Já při sázení dávám hnůj a během růstu občas zaleju slepičinci..Ale draslík a fosfor, které plody potřebují asi ve slepičincích není..Používám jen bio, žádná zbytečná... celý příspěvek >
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 14.4.2013
Rajčat a přece nesmí zmoknout-nesmí na ně pršet, jinak dostanou plíseň..tak je lepší je pěstovat ve foliovníku, či skleníku..
Řez letní jabloně po zimě, 12.4.2013
Ano tak to udělám a zamažu, mám takový šedý krém na stomky..a ty 2 větve přímo pod tím terminálem střihnu na to 1 vnější očko/nebo je to moc?/ a tu třetí poslední ustřihnu úplně..a ty 2 malé pahýlky zkusím střihnout na 1 očko, protože se mi zdají... celý příspěvek >
Řez letní jabloně po zimě, 12.4.2013
Ani jsem to nějak nepostřehla, že je už tak silný, po každé zimě, se doláme nebo ho srny ožerou..lini se polámal a letos zas ho něco sežralo..Před zimou jsem tam měla takový kolík a uvázala jsem to, ale asi málo..takže mi radíte úplně ho seřezat /na... celý příspěvek >
Řez hrušně konference, 12.4.2013
No jo vám se to řekne, když už to umíte... já se to učím a bojím se toho..tak to mám nechat tak??? Ležím v knížkách a houby je mi to platné, přijdu ke stromku a ted nevím... co můžu, co né..ostříhat? Jak se to mám naučit, neznáte nějakou dobrou,... celý příspěvek >
Řez letní jabloně po zimě, 12.4.2013
Hm, děkuji za radu, myslela jsem, že bych zkusila ten šikmý "pokračovatel" terminálu, vyvázat a pokusit se ho srovnat..Nebo to nemá cenu, myslíte si, že když ho úplně odstřihnu, že vyraší nějaký "budoucí" terminál? Nebo mě ještě napadlo ty delší... celý příspěvek >
Řez hrušně konference, 12.4.2013
děkuji za rady, budu se snažit... Mám tady ještě prosbu o řez letní jabloně Piros.ta je zas pokousaná od zvěře a polámaná..můžete mi pomoct i s ní, mnohokrát děkuji
Řez hrušně konference, 11.4.2013 Obsahuje fotku
2.FOTO
Řez hrušně konference, 11.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi někdo, jak ostříhat hrušeň Konference, je sázená r. 2011 na jaře. Děkuji B
Řez letní jabloně po zimě, 11.4.2013 Obsahuje fotku
2.foto
Řez letní jabloně po zimě, 11.4.2013 Obsahuje fotku
Prosím zkušeného zahradkáře, který by mi poradil, jak ošetřit tuto letní jabloň PIROS, je sázená na jaře r. 2011. Je okousaná zvěří a polámaná..nevím, jak dál. Prosím pomote, děkuji moc B
Typy třešní, 3.3.2013
Dobrý den, prosím ráda bych věděla jaký rozdíl je mezi třešní srdcovkou a chrupkou? Ráda bych si pořídila třešeň do Beskyd asi 600 m.n.m.? Pořídila bych si 2 asi nějaké ranné, abych se vyhla červům..Děkuji za rady
Už postřik na kadeřavost?, 25.2.2013
Dobrý den, prosím o radu, mám brosvoň teprve 3.rokem, krásně se zazelenala..ale chytla určitě tu kadeřavost, takže jsem na podzim postříkala kuprikolem..a na jaře se chystám taky, a ráda bych věděla, jestli můžu opět kuprikolem..děkuji Bela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika