Příspěvky uživatele - 167.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - chorba, 30.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zkušené pěstitele o radu..Vyfotila jsem část listu rajčete pěstovaného ve foliovníku. Ráda bych se dozvěděla, o jakou nemoc jde, je to plíseň bramborová? Rajčata mi teprv zrají, Stupické červenají, ale tato odůrda je myslím Býči... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 7.7.2014
Se zájmem a úsměvem na tváři jsem si přečetl celou diskuzi. Mountfild je pouze prodejce sekaček, stejně jako řada dalších prodejců. Pokud chcete sekačku a neumíte si ji jako uživatel opravit nebo seřídit tak je pro Vás důležité jestli prodejce... celý příspěvek >
Přípravek na rovnání klikovky motorů sekaček, 7.7.2014
Pán to myslel dobře jaká otázka taková odpověď. Přípravek na rovnání klikovky u sekačky prostě neexistuje. Bohužel. Klikovka se sice dá vyrovnat, ale musí být demontovaná z motoru. Jinak to nejde, jedině že by se vám ji povedlo srovnat velkým... celý příspěvek >
Mladá třešeň uschla, 18.2.2014
No právě píšu, že se nám začaly vedle ve foliovníků "doslava ztrácet" sazenice papriky..a ve stejném roce uschla broskev a maldý muchovník, jsem taky jen tak lehce vytáhle ze země..ale strčila a přišlápla jsem ho, a letos vidím pupeny.. Myslela... celý příspěvek >
Mladá třešeň uschla, 18.2.2014
Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Loni na jaře jsem si koupila mladou třešeň, zakrátila ji a zasadila. V létě jem si všimla, že ji rašící pupeny usychají až uschly a už nevyrašila. I moje asi 3letá krásně rostlá broskev uschla..Máme v zahradě... celý příspěvek >
Ibišek zahradní - stříhání, 16.2.2014
prosila bych ten sestřih upřesnit, každý rok stejně, třeba na 3 očka od země nebo spíše jen zakrátit ty loni narostlé, třeba na 3 očka... v tom mám pořád chaos, jak správně stříhat, děkuji Bela
Výsadba jehličnanů k plotu, 16.2.2014
Dobrý den, ráda bych se poradila. Ráda bych do zahrady 600m.n.m. zasadila asi 3 jehličnaté stromy, k plotu, aby bránily větru a prachu. Moc se mi líbí borovice a pak třeba nějakou jedličku, či smrček, mohli byste mi poradit. A taky lépe takové druhy,... celý příspěvek >
Vylévaní močůvky na zahradu, 1.11.2013
Vážený poradče, dotaz odesílám z města, ale týká se vesnice, kde není kanalizace, takže to tam dělá kde kdo a přijde mi to normální..zkrátka je to tak, a zápach mě osobně nevadí, příjde mi to, že to k vesnici patří..Dělávalo se to a dělat bude,... celý příspěvek >
Vylévaní močůvky na zahradu, 1.11.2013
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy vyléváte močůvku ze žumpy, používám do septiku živé bakterie.Asi teď na pozdim, že? Děkuji za příspěvek
Hnojení a vápnění, 23.10.2013
Dobrý den, prosím o radu jak na vápnění a hnojení..Máme zahradu asi tak 600m n.m. blízko lesa..Na podzim, už máme zeleninové záhony pohnojené a zryté..Jen tak co 2-3 roky je dobré zelen. záhony i povápnit, kvůli škůdcům, dezinfekci..Myslíte, že tak v... celý příspěvek >
Korunka lípy, 14.10.2013
Dobrý den, ráda bych požádala o radu..Loni na jaře jsem zasadila lípu, měla hezky rozložené větve - terminál a dvě postraní větve..A teď jsem zjistila, že mi nějaký nenechavec jednu postranní větvičku ulámal..takže budu muset založit novou... celý příspěvek >
Lištová sekačka - zkušenosti, 7.7.2013
Hluboce smekám před Vaší trpělivosti. Rozdíl jste popsal skvěle. Proto všem doporučuji bubnovou sekačku s pojezdem. Práce s ní jde od ruky, poradí si i s vysokou trávou. Je to však věc názoru
Trakturek Husgvarna lth 151 vule ventilu, 7.7.2013
Jejda až tak? Já dávám vůli na sání 0,15 a na výfuk 0,25 Sekačky mi startují na druhé otčení nože, to znamená když potáhnu za provázek a vytáhnu ho asi 20cm tak motor běží. Vůle ventilů je docela podstatný faktor. U traktorků je to obdobné.... celý příspěvek >
Náhradné diely, 7.7.2013
Výborný servis je tady. Nahr.Dily@mountfield.cz Stačí napsat jaký díl požadujete na jaký typ motoru. čísla jsou vybité na přední straně motoru nad svíčkou. u novějších typů je to lehce přikryté horním krytem. Když opíšete vše co se opsat dá a pošlete... celý příspěvek >
Je lepší motor Honda GXV 390 alebo Kawasaki FJ 180 V, 7.7.2013
Doporučil bych spíše Hondu, je méně poruchová. Kawasaki dělá skvělé motocykly u sekaček je neznám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika