Příspěvky uživatele - 167.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Omlazení slivoně, 21.2.2013 Obsahuje fotku
2.f
Omlazení slivoně, 21.2.2013 Obsahuje fotku
Omlouvám se, zkusím to znova.
2. rok letní jabloně Piros, 21.2.2013
Jé to je nádhera, to je tříletý stromek? Kdy jste ho sázeli, na podzim, či na jaře? Já mám stromek sázený na jaře r. 2011 a je nějaký drobounký, minulý rok se mi polámal..jen co sleze sníh vyfotím.. A jaké má plody, když jsem kupovla, vychvalovali... celý příspěvek >
Klanopraška ze semen, 21.2.2013
Dobrý den, měla bych otázku, šla by klanopraška vypěstovat i ze semen a byla by plodná? děkuji. Rada
Omlazení slivoně, 21.2.2013 Obsahuje fotku
foto
Omlazení slivoně, 21.2.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych prosila zahradkáře o pomoc. Na zahradě máme, jakousi slívu asi Malvazinka, podle kulatých fialových plodů.. Je už na zahradě několik let a nikdy nebyla stříhaná..Nemá moc plodů asi by to chtělo nějaký řez. Nevím jak na to. Děkuji... celý příspěvek >
Kniha pro začátečníky, 30.10.2012
Dobrý den, prosím poraďte nějakou knihu pro začínající zahradkáře, hlavně co se týká řezu a stříhu ovocných stromů keřů, ale i pěstování... Knihu, která je srozumitelná. Děkuji za rady..B
Jakou odrůdu třešně, 30.10.2012
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jakou odrůdu třešně zvolit do Beskyd? 600m.n.m. Ráda bych nějakou asi rannou odrůdu, aby v ní nebyly červíci..A hlavně i chuťově dobrou i pro děti..Třešně máme hodně rádi, pořidila bych si i pozdní, aby byla... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 14.10.2012
Už léta praktikuji podobný způsob sázení česneku. Rád bych se podělil o své skušenosti. Sázení česneku co nejvíc oddaluji, vzhledem k nadmořské výšce (450 m/n.m) se mi to daří tak ve druhé polovině října. Sázím stejným způsobem jako je popsané níže.... celý příspěvek >
Plody rakytníku, 6.9.2012
Dobrý den, prosím poraďte, jak poznám, kdy sklízet plody rakytníku, mám ho čtvrtým rokem a nějaké bobule tam jsou..A popřípadě nějaký jednoduchý recept na jejich zpracování? Děkuji Bea
Problém s opětovným nastartováním sekačky Mountfield Toro 600, 20.7.2012
Zdravím, start zahřátého motoru je závada nesprávné vůle ventilů. Teplem se vůle zmenší a pak nastanou tyto problémy. Stačí sundat výfuk, pod ním je víčko ventilů upevněné dvěmi šrouby. Ty se povolí lehce poklepat po víčku třeba rukojetí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika