Příspěvky uživatele - 4.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otázka k roubování a očkování, 2.6.2007
No ale k tomu potrebuju ocka ze zimy ne?
Zastanou vertikutační hrábě motorový vertikutátor?, 2.6.2007
Potřebuju poradit. Na jednom useku na zahrade jsem letos vysel novy travnik, uz je dvakrat poseceny ale neni husty to je jasne, mam to udelat tema vertikulacnima hrabema? Jak se to provadi?
Otázka k roubování a očkování, 31.5.2007
No prave. Ze zimy nic nemam. Takze to mam naroubovat z vetvicek, ktere ted utrhnu? Nebo ockovat.
Otázka k roubování a očkování, 27.5.2007
Přečetl jsem pár publikací o roubování a očkování.Ale nedozvedel jsem se kdy v jakou dobu se jednotlive vykonavaji a v jakou dobu je treba rouby nachystat(ustrihnout a uschovat) Mam na zahrade stromek slivone ktery jsem chtel naroubovat ale nejak... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 2.5.2007
6týdnů a při jaké teplote?a v jak velkem sudu? ja bohuzel nemam ten drahy pristroj na mereni cukernatosti a dáváte tam cukr?
Slivovice - kvas, 1.5.2007
kdybych tam dal ten zakvas tak by mi to lepši a rychlej kvasilo a kdybych tam dal trochu živne soli pro ty kvasinky a tak byy mi to lepe vykvasilo,si myslim. ja to chci m,it co nejkvalitnejsi a nechci tam davat cukr. ale taky nechci aby se mi to... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 30.4.2007
jo taky jsem proto nedavat cukr. Letos to vypada na peknou urodu pokud to vcelky opiluji a nebude moc sucho. Tak o to že zvýším vyteznost ani tak nejde jde mi hlavne o kvalitu. Tak jaky zakvas je nejlepsi a jak se to dela? treba na www.schimansky.cz... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 30.4.2007
ano, tema destilacni pristroj jsem precetl celé
Slivovice - kvas, 29.4.2007
jo ted sem si tu precetl par temat a hned sem chytrejsi... Pochopil jsem to správně, že když do kvasu nepřidám cukr tak bude kvalitnější slivovička? ale pry se to da taky pokazit. Kolik se zhruba dává toho cukru kdyz mam např 200l becku, kolik je... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 29.4.2007
Zdravím všechny příznivce pálení slivovice. Vím ja se slivovice pálí, byl jsem u toho, ale neni mi jasná tato věc Když se nasbírají švestky do bečky např 200l tak se to přikryje víkem a necha jen tak? a potom to klesne a dopplní se to? ohledne... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 27.4.2007
Myslim, že je to dobrý kauf, taky sem se v poslední fázi rozhodoval mezi výše uvedenou a nějakou z řady Silver line od Al-ka.
Jakou rotační sekačku?, 27.4.2007
Už sem to tu někde psal - Stiga Turbo 47 S Combi
Jakou rotační sekačku?, 27.4.2007
No vidíte a tady už sem v koncích, při koupi mi mechanik říkal, že pro tenhle motor (gcv 135) se standartně nastavují otáčky na 3000/min. A taky by mě docela zajímalo, jak se dá zistit na kolik otáček motor zrovna běží.
Jakou rotační sekačku?, 26.4.2007
Jinak omlouvat se mi nemusíte o motorech obecně toho vím opravdu prd, ale před časem sem kupoval taky sekačku takže provozní a maximální výkon mi ještě něco říká.
Jakou rotační sekačku?, 26.4.2007
Pro pana puntičkáře a odborníka xxxxxx4243 : Honda GCV 135, Honda GCV 160
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika