Příspěvky uživatele - 4.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou rotační sekačku?, 26.4.2007
JO,jo....Na ty čísla bych si dával pozor. Ono je hezké když výrobce udává u maximálního výkonu 6 koní, ale při sečení klesá na polovinu. U Hondy není pokles z maxim. otáček na provozní tak rapidní jak u B+S. Např. u Al-ka Comfort 520 BR... celý příspěvek >
Al-Ko nebo Bolens, prodloužená záruka, 23.4.2007
Díky za reakce...Nakonec to vyhrála Stiga s klasikou Honda CGV 135. Snad bude sloužit dobře a hlavně dlouho. Ondra
Al-Ko nebo Bolens, prodloužená záruka, 4.4.2007
Zdravím všechny ...Kupuju rotační benzínovou sekačku a rozhoduju se mezi těmito výrobci  - jaké máte zkušenosti a kterou by ste mně doporučili - hlavně z hlediska životnosti - teda hlavně motoru. A další věc - co říkáte na prodlouženou záruku... celý příspěvek >
Muskaty, 7.2.2007
Me zkusenosti jsou nasledujici - musktay (previsle) jsem si koupil jen jednou! Od te doby se je mnozim. Kazdy rok nove rizky - stare rosliny vyhazuji! Vydrzi sice dva az tri roky, ale uz nejsou tak krasne jako prvni rok. Takze me zkusenosti se... celý příspěvek >
Andělské zvony, 7.2.2007
To pak máme, v podstatě stejné zkušenosti! Já mám skoro všechny své durmany pěstovány na kmínku a jsou to vskutku velké rostliny, každý rok mají přes dva metry a obrovskou korunu plnou květů. Od loňského léta mám úžasnou zkušenost, všechny durmany... celý příspěvek >
Andělské zvony, 7.2.2007
Ničeho se nebojte, kdyz rikate, ze je to durman, tak je to durman! To zloutnuti znamena ze si Durman tvori kminek!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika