Příspěvky uživatele - 4.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kolik minerálů a prvků obsahují různé organické hmoty, 17.1.2008
mám takový dotaz, čeho kolik do kompostu. mám k dispozici ve velkem množství konsky hnuj, kravsky hnuj, slepici i ovci, popel, hlínu a vlete poosekanou travu. a nejake dalsi věci ze zahrady jako je listí atak. zajímá mě ale poměr jednotlivích... celý příspěvek >
jak změřit ph půdy lakmusovym papirkem, 17.1.2008
Slyšel jsem že se má dát hlína do destilky a pak změřit po odstátí. Ale nejak se mi to opravdu nezdá - destilka neutrální, když bude mit puda třeba 7pH tak destilka pH sníži nebo né?
destilační přístroj, 16.1.2008
No jo technologii a co mam proti tomu udelat, mam ten skarloup oddelat vzdy kdyz se vytvoří nebo jak? A to aktivní uhlí jak se to provádí?
destilační přístroj, 15.1.2008
Zdravím. Letos nam v par sudech prosakla ta plesnivá pokryvka kvasu do kvasu. Slivovice citit plisní. Co s tím?
Motor jikov, 12.8.2007
Jo ráno jsem nad tím uvažoval a přišel jsem na to samé... tak díky za ty otáčky stejně nemam jak to změřit.
Motor jikov, 12.8.2007
Ještě otázka... jak je tam to táhlo co je napojeno na klapku a na karburátor a otevírá přívod směsi, ještě je tam taková pružinka a když se to dá např. na 3 tak tá pružinka zvětší přítlak a klapka se otevře. A já potřebuju vědět jak to má být... celý příspěvek >
Jak na to, 11.8.2007
Mám dotaz. Likvidovali jsme uzemí zarostené Hlohy atd. některé měli průměry kmínku až 8 cm... a ted to něčím postříkat, aby to na jaře znovu nevyrostlo... ale čím... že prý je dobré to postříkat neředěným roundupem atd, případně nekteré kmínky... celý příspěvek >
Motor jikov, 11.8.2007
Tak zanesený karburátor jsem ještě neviděl... naspodu plovákové komory bylo tak pul centimetru nánosu... už to jede... jo a co ta směs? Jak to nastavit... no jde to těžko startovat asi proto že to je v dobrém stavu a má to dobtou kompresi... a s tím... celý příspěvek >
Motor jikov, 10.8.2007
Ještě jeden dotaz jak pak seřídit ten karb? O kolik otaček to povolit pro základní seřízení? Jo a jaký olej doporučuje výrobce nevíte? Já leju Husqvarnu...
Motor jikov, 10.8.2007
Samozřejmě že svíčku s dlouhým závitem tam nemám, až tak krátké moskové závity nemam:-) no že to chci provést šupšup.psal jsem, abych pak nemusel hledat nejaké skryté závady abych na to byl tu upozornen.jdu na ten karb. jo a tá jiskra to bude určitě... celý příspěvek >
Motor jikov, 10.8.2007
jo a jakou svíčku?
Motor jikov, 10.8.2007
Zdravím, budu spravovat motor Jikov (vari system) nevím přesně typ... jen se chci zeptat co by to mohlo být at nemosím spekulovat potom... elektrika ok, svíčku vyměním, háže oranžově... a motor nechce vubec chytit... ne a ne... tak asi vyčistit... celý příspěvek >
mirabelka, škudce, 21.6.2007
Prosím o radu. Z mirabelky mi padají ještě zelene plody, čím to je a jak to napravit, asi je tam nejaky červik.
Výběr profi křovinořezu, 10.6.2007
Já bych šel do husqvarny. Mam hodne pozemku kde se stim vysekaji naletove dřeviny a všelijake traviny, o prazdninach pracuje dennodenně. Ještě se nic nepokazilo. Je to 235R- jeden mam myslim dva tri nebo ctyri roky ja uz nevim ale porad jede... celý příspěvek >
co to je za škudce?, 2.6.2007
Zdravím, na me mirabelce je vždy hodně plodů, ale všechny hned opadají, bud jeste zelene a nebo mirne zrale....co to je?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika