zásilková zahradnictví



host - 198.107 (?)
20.3.2008 9:32

Jakože Basik není mým extra favoritem, tak v tomhle se ho musím zastat... teď přece trvalky vypadají příšerně všude... důležité je, jak je prokořeněný bal, založené puky, ne to, co je nad květníkem...

Od LB i Basika mi přišli kořenoví "pavouci" s puky, nebo nedomrlými lístky... ale ty kořeny byly fajn... od LG přijde kelímek, ve kterém je jeden uhnilý kořínek...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                  
host - 80.61 (?), 18.3.2008 11:35

Letos jsem poprvé objednávala od firmy Basik- rostlinky i hlízy přišly pěkné a velice dobře zabalené. Po teto zkušenosti mohu jenom doporučit. I komunikace s firmou byla výborná

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.3 (?), 18.3.2008 17:02

U pana Basíka objednávám již třetím rokem, k záměně rostliny došlo pouze jednou. Kvalita sazenic, cibulí i hlíz je vždy 100%, baleno velmi pěkně a s popisem. Několikrát jsem si po uzavření objednávky ještě na něco vzpomněla a vždy mi to ochotně připsali k objednávce. Mohu vřele doporučit.

Miky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.139 (?), 19.3.2008 22:33

Letos jsem si objednala také u p. Basíka, protože ho dost lidí chválí a jsem docela zklamaná.Dneska přišel balík, cibule lilií jsou krásné, ale ostatní trvalky bída, flox je jeden bleďoučkej nalomenej výhonek, zvonky pár neduživých lístečků, kontryhel jakž takž. Kde jsou ty vychvalované silné sazenice? Vracím se k Lukon Bulbs, jsou sice dražší, ale mají mnohem větší nabídku a sazenice zatím nikdy nebyly horší než ty dnešní od p. Basíka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 198.107 (?), 20.3.2008 9:32

Jakože Basik není mým extra favoritem, tak v tomhle se ho musím zastat... teď přece trvalky vypadají příšerně všude... důležité je, jak je prokořeněný bal, založené puky, ne to, co je nad květníkem...

Od LB i Basika mi přišli kořenoví "pavouci" s puky, nebo nedomrlými lístky... ale ty kořeny byly fajn... od LG přijde kelímek, ve kterém je jeden uhnilý kořínek...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.8 (?), 6.5.2008 13:03

Letos jsem od Basika objednával poprvé a jsem nadmíru spojen. Došlo všechno, rychle a pěkně označené. Všechny sazenice se ujaly a rostou bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Juliána - (16) - 7.87 (?), 27.4.2010 10:51

Také jsem letos objednávala od pana Basíka poprvé, zásilku poslal poměrně brzy najaře, všechny cibule lilií už měly puky, a docela dost velkou objednávku poslal celkem v malé krabici, až jsem se divila, že se to tam vešlo. Ovšem je jasné, že je to zahradník na pravém místě a ví co si může dovolit, všechny rostliny už krásně rostou, žádné nepatrné nebo skomírající sazenice, bílá srdečnice už mi  /ještě v kelímku/  kvete. A protože jsem rostliny nechtěla ještě zasadit ven, bylo přece jen brzy,  musela jsem vyhledat docela velké květináče, aby se do nich vešly mohutné kořenové baly. Jsem s jeho dodávkou velmi spokojena. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.140 (?), 20.3.2008 7:46

Dobrý den, když máte objednanou skalničku či trvalku tak nemůžete čekat, že Vám v březnu přijde pugét. Rostliny na zimu zatahují a teď se teprve začínají probouzet. Ten zmiňovaný zvonek od p. Basíka jsem shodou okolností obdržela v balíku před 3 týdny, teď už je zasazený ve skalce a i při nízkých teplotách, které jsou teď, je vidět, že se mu daří. Přála bych Vám vidět skalničky Lukonu. 1000,- Kč za hlínu bez rostlin (naprosto uhnilé) a 1 životuschopná rostlina. Takže nezoufejte, jak se dostanou rostlinky ven, určitě Vám pookřejí. Zdravím - Dagmar 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.1 (?), 20.3.2008 18:23

Včera přišla zásilka ze zahradnictví Krulichvi. Jsem velmi spokojená, kontejnery velké, pěkně prokořeněné trvalky a na první pohled zdravé rostliny - všechny mají silné výhony. Vřele doporučuji. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.222 (?), 21.3.2008 0:16

Doporučuji pana Basíka, jsem velmi spokojená a pro nás zahradníky - začátečníky - i dobré rady. Pavlína

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.250 (?), 15.2.2013 22:52

Dobrý den, prosím o aktuální zkušenosti se zahradnictvími Najmanovi, Basík a Krulichovi. Velmi děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika