Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Musky v kvetinacoch izbovych rastlin, 5.1.2013
Dejte foto těch mušek, ať se to dá poznat. Jinak bílý povlak v květináčích bývá způsobený trvalejší přeléváním zeminy a usazováním vápenatých solí.   Lída
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 1.1.2013
K těm podnožím starých odrůd - p.Pešek má stromky na semenáčích, "prodejstromků" má na slabších podnožích jen některé, s tou Strážnicí máte pravdu. Ještě také Droždín a Malenovice -tam si ale musíte dojet, což pro někoho může být problém. Pokud... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 1.1.2013
Ono má dnes také málokdo velkou zahradu, většinou jsou zahrádky menší a na těch se vysokokmeny špatně umisťují. Většinou zahrádkáři stromky kupují, protože chtějí mít brzy úrodu, neštěpují si je sami a v nabídce školek jsou jako nižší stromky... celý příspěvek >
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 31.12.2012 Obsahuje fotku
Levné se málokdy vyplatí, já mám už řadu let Rostex 2204, letos jsem si po 25ti letech koupila opět stejné, takže mám dvoje  :-)))           Lída
Komposter na zahradu cca 1500m2, 31.12.2012
Kompost mám udělaný podobně jako host z 30.12. v 19,30h. Vyzděný do výšky 120cm v půdorysu "E" (dva boxy), přední strany z vyndávacích fošen tl.4cm. Je to praktické, mám to takhle již řadu let. Jeden box plním, do druhého přeházím a na podzim pak... celý příspěvek >
Croton, 30.12.2012
Opadané staré listy neobnoví, jedině že by v těch místech časem vyhnal nové výhonky. Ale asi bych si ho spíš znovu namnožila, on většinou odspodu "opelichaný" moc pěkný nebývá -i když ten váš jsem neviděla, třeba mu to sluší i tak .   Lída
Kroužek, 29.12.2012
Zkuste se na něj zeptat tam, co opravují sekačky, postřikovače ap, většinou pro vás náhradní díly i objednají.           Lída
Co je to za rostlinu, 28.12.2012 Obsahuje fotku
Je to olejnaté semeno rostliny Guizotia abyssinica, ale jestli je vhodná i nazeleno, nevím...          Lída
Nové jahodnisko, 27.12.2012
Na stránkách Sempry Turnov najdete popisy odrůd jahod vč. doby zrání a náchylnosti k chorobám.           Lída
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 22.12.2012
ps - je to americké značení zón - rostliny (např. trvalky) uváděné pro zónu 7 s mírnou ochranou přežívají i v HK, rostliny zóny 8 a vyšší již ne (např. červeně zbarvená prosa).          Lída
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 22.12.2012
zóny mrazuvzdornosti u nás a na Slovensku (ze stránek p.Havlise)   5a  -26.2 až -28.8°C,  5b  -23.4 až -26.1°C  Pelhřimov, Jihlava, Velké Meziříčí, Havlíčkův Brod, Polička, Dačice, Šumperk, Trutnov, Vimperk,... celý příspěvek >
Trpí goldstar pihovitostí?, 14.12.2012
U mne (HK, písčitá zem, mladý stromek) hořkou pihovitostí trpěl - jediný ze všech stromků, poslední dva roky na něj používám Kalkosol a je to OK. Lída
Střapaté brambory, 12.12.2012
zkuste mrknout na katalog brambor        Lída
Střapaté brambory, 12.12.2012
Tak to ty Ostary vypadaly jinak. Byly pravidelně oválné a slupku měly jakoby pokrytou takovými "vločkami", že na omak nebyla hladká. Nevisely z ní žádné cancourky...           Lída
Střapaté brambory, 12.12.2012
Nevím, jestli nemyslíte odrůdu Ostara, ta měla slupku na omak takovou "chlupatou". Měla jsem je tak cca před patnácti až dvaceti lety několik let po sobě, protože mi chutnala.  Teď už jsem ji nikde neviděla, jsou nové odrůdy, ale myslím, že se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika