Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venčení, 11.12.2012 Obsahuje fotku
Když jsem ještě chodila do práce, tak jsem šla s mou fenkou (i jako malou) na poslední chvíli ven, pak šla vždy spát a vstávala, když jsem se vrátila. Pak jsme šly znovu a v pohodě. Teď jí bylo v září patnáct a nikdy problémy s ledvinami... celý příspěvek >
Livingstonia - žloutnutí listů, 11.12.2012
Jestli žloutnou jen nejstarší listy (aspoň mi to tak podle fotky připadá), tak je to normální. Nevydrží věčně.           Lída
Přišla k nám kočka - co s ní?, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Polodivoké číče to bohatě stačí - má to přilepšení k tomu, co si chytne. Vody se napije, když ji nalijete, jinak se pak napije venku, ona si poradí. Na to spaní - jestli tam máte nějakou starší bedničku a do ní seno, tak se tam zavrtá. Bude se jí u... celý příspěvek >
Přišla k nám kočka - co s ní?, 9.12.2012
Kočka chytne tasemnici od hlodavců, na druhou kočku se nepřenesou. Dávku na odčervování bych nezvyšovala, ony na vyšší dávky jakékoliv chemie jsou kočky dost citlivé, ale to odčervování jednou za tři měsíce to... celý příspěvek >
Určení rostliny, 8.12.2012
Selaginella - vraneček?           Lída
Uskladnení semen - škodí mráz?, 8.12.2012
Asi jak která semena. Když mi nevyklíčila loňská svazenka (jen asi 6ks z 10dkg), dozvěděla jsem se, že její semena nesmí přemrznout.  Lída
Přišla k nám kočka - co s ní?, 6.12.2012
Pokud se pohybuje venku, tak odčervování po třech měsících, dělám to také tak. Poprvé, jak uvádíte, po 14 dnech zopakovat. Používám Drontal.  K nákaze člověka by tento musel vajíčka parazita pozřít.            ... celý příspěvek >
Zahradní kala, 6.12.2012
Honem bych je vyndala, už má mrznout víc!           Lída
Fotky kurníku a slepic, 6.12.2012
... vy máte lepší kurník, než já chatu...     Lída
Aká je to odroda, 2.12.2012
Hornokrajský malináč vypadá jinak, především má mnohem tmavší barvu, skoro do černa, ojíněnou, dužinu bílou, sušší, pod slupkou do růžova.     Lída
Echium, 28.11.2012
Většina tzv. přenosných rostlin se přes zimu uchovává v chladnějších bezmrazých prostorách na světle při poněkud omezené zálivce. Předpokládám, že i tahle (když píší, že snáší až -3°C).          Lída
Řízkování Pámelníku, 27.11.2012
Včeličky milují ořechoplodec (Caryopteris), kvete koncem léta a k podzimu, když už nic moc jiného není...           Lída
Lichořeřišnice hlíznatá (Tropaeolum tuberosum) - kde ji sehnat, 27.11.2012
Bývá v jarním katalogu Lukon Glads (p.Koníček). Ale o jídle nic nepíše...            Lída
Je moje slepice nemocná?, 26.11.2012
Dala bych ji pryč a uvařila ji psovi...           Lída
Co je to za kytku?, 26.11.2012
Protože Denisa v "pokojovkách" psala, že na noc zavírá listy, bude mít podle mne pravdu Mičurinec  :-)))           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika