Příspěvky uživatele - 153.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stanley, poškození větví, 6.7.2007
Bohužel Vám s tím konkrétně neporadím, ale můžu za sebe říct, že letošní extrémní sucho na jaře působilo zejména na mladé stromky velmi neblaze a tohle může být klidně jeden z  důsledků. Třeba se s tím strom vypořádá sám.
Pěstování broskvoní, 28.6.2007
Mozna to nezavisi jen na nadmorske vysce. Moji rodice pestuji broskvone trvale bez problemu a s velkymi pravidelnymi urodami ve vysce neco nad 400 m a ja ve zhruba stejne vysce nejsem schopen broskvone vubec pestovat, uz tri mi zasly. V tomto... celý příspěvek >
Opadávání švestek - plodů, 26.6.2007
Šárka zní dost hrůzostrašně. Osobně se přikláním spíše k tomu suchu, spousta známých udělala letos podobnou zkušenost (opadávání velkého množství plodů).
Korová nekróza švestky, 6.6.2007
Zdravím, v posledních několika týdnech jsem vysledoval na kmeni (pětileté) slivoně trhlinu, která se po zamazání štěpařským voskem opět obnovila (a zdá se, že i zvětšila) a rovněž mám pocit, že se o kus vedle začíná dělat další. Původně jsem si... celý příspěvek >
Nevíte nědo, kde mohu sehnat stromky Red Delicious?, 21.5.2007
Stromky Red Delicious by měly být sehnatelné v tomto zahradnictí http://www.reneta.cz/list2.html ale našel jsem si to jen na internetu, žádnou osobní zkušenost s nimi nemám. Jinak tuto odrůdu pěstují moji rodiče a je to solidní jablko (ne... celý příspěvek >
Starkl aneb chybami se člověk učí., 16.5.2007
Starkl neni dokonalý, pokud člověk ví co u něj objednat a co je riziko a jakou může čekat dodací lhůtu, pak se od něj dají získat zajímavé rostliny. Ohledně stížností na prostokořenné rostliny - ano, ty jsou rizikové, ale popravdě, není to spíš ve... celý příspěvek >
Výběr místa, 14.5.2007
Zdravím, také nejsem bůhvíjak zkušený pěstitel, ale růže a jahody určitě čím více slunce tím lépe a u zbytku alespon třetinu až polovinu dne na slunci. V úplném stínu se nebude dařit ničemu z vyjmenovaných rostlin.
moruše neraší, 11.5.2007
Jedině asi koupit příště kontejnerované. Mám podobný problém s broskvoněmi, třikrát jsem sázel jak nejlíp umím a nic, přitom jiné druhy (jabloně, slivoně, třešně) se vždy chytly bez problémů.
Co do vlhka a stínu?, 10.5.2007
Doporučuji kapradí, rododendrony, hortenzie a ještě mi tam krásně kvetou takový lesní žlutý kytky, ale jméno nevim.
Blahovičník, 27.4.2007
Lze ji pochopitelně pěstovat i venku, ale zimu by v našich podmínkách nepřežila.
Blahovičník, 26.4.2007
Neoponuji, jen jsem se ptal, jestli to píšete z vlastní zkušenosti.. Protože zejména v nabídkách zahradnictví a zasilatelských služeb se píše občas ledasco..  :)
Blahovičník, 25.4.2007
Prominte, ale to jste psal z vlastní zkušenosti, nebo jste to někde přečetl?? Blahovičník co mám doma já, má hezkou barvu listů a když se list mne, tak je cítit tak jak se všude píše, ale jinak sama od sebe rostlina moc nevoní, spíš bych řekl vůbec,... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 20.4.2007
Nevím, jestli může nebo nemůže, ale mám stejný problém. Jabloň (Desert) má relativně málo listů a kvete spíš symbolicky (každý rok méně a méně). Mám ji rovněž 4 roky. Osobně se domnívám, že je to kombinace špatné půdy a loňského extrémního... celý příspěvek >
Jaký typ trávníků zvolit do ovocného sadu?, 6.4.2007
Nejsem odbornik, ale udelal jsem jednu zkusenost - nechtel jsem nikdy klasicky travnik, chtel jsem louku a chtel jsem jetel. To nebyl vubec dobry napad, ktery nikomu nedoporucuju:)  Nejlepsi je opravdu klasicka trava. A po zaseti je dobre... celý příspěvek >
Částečně samosprašná meruňka, 4.4.2007
Dobrý den, Mám na zahradě meruňku Leskora a nedávno jsem se dočetl, že je tzv. "částečně samosprašná".  Bohužel jinou meruňku nemám a sousedé také ne. Znamená to tedy, že mi nebude plodit anebo bude plodit podstatně méně než by mohla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika