Příspěvky uživatele - 153.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepíno Gold žije, 4.4.2007
Možná přece jen počkejte na vlastní úrodu. Jak jsem psal, mne sice plodí, ale o velikosti plodů, které byly vyfocené v příspěvku nahoře si mohu nechat jen zdát. Také dozrávání neni ideální, protože se asi málokdy podaří venku. Ale neni pravda, že... celý příspěvek >
katalog starkla, 30.3.2007
Zdravim.  K tomu zasílání - Starkl zasílá ve vhodnou dobu pro sázení, ale pokud objednáte různé věci, tak to většinou posílají podle té, která se sází nejpozději. Již 2x jsem s nim o tomto válčil.  Pochopitelně je to pro ně i pohodlné, že... celý příspěvek >
Schisandra, 30.3.2007
ano, chuť je sladkokyselá, to jsem taky četl ve všech možných recenzích, ale je to trochu nicneříkající.. Zajímal by mne osobní názor nějakého pěstitele v tom smyslu, jestli jsou plody opravdu dobré.. děkuju.
Pepíno Gold žije, 30.3.2007
Hmm, to je divný.  Osobně mám také dobré zkušenosti.  Rostlina potřebuje velkou nádobu a pokud se na ni nedostanou včely, tak se musí opylovat ručně (!) Už první rok jsem měl spoustu plodů, i když s jejich dozráváním to bylo trochu... celý příspěvek >
Kruh - vaše zkušenosti?, 22.3.2007
Se zahradnictvím KRUH mám velmi dobré zkušenosti.  Splést se může každý, když to neni moc často, tak nevadí. Mne se tohle ještě nestalo a objednal jsem u nich už zhruba 20 rostlin, které přišly v lepším stavu než z jakéhokoli jiného... celý příspěvek >
Odpuzování kun parfémem, 16.3.2007
Měl jsem kunu na půdě.  Nechal jsem tam trvale rozvíceno a dal jsem starýho budika, který strašně nahlas tiká.  Už tam neni.
Schisandra, 13.3.2007
Aha, mne by zase zajímalo jak je to s jejími plody. Jsou dobré? nebo hlavně léčivé.. 
Poradíte vhodný keř?, 26.4.2006 Obsahuje fotku
Pokud nejde o to, aby kvetl celý rok, tak bych poradil kdoulovec. Kvete na jaře růžovo-červenými květy. Na půdu ani umíštění není příliš náročný..    jenom roste poměrně pomalu, nelze čekat po 2 letech 1.5m vysoký živý plot. Martin.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika