Příspěvky uživatele - 99.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalač Fiskars X39,46, 28.1.2011
Vzhledem k tomu, že jsem nucen zpracovat čerstvé palivové dřevo v kládách 2 - 6 m/BO, SM,BŘ/předpokládám jeho nakrácení na metry a u větších průměrů rozštípnutí. Mám starý kalsický 3 kg kalač, ale po zkušenosti s prací se sekerami Fiskars/1400 a... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 18.11.2010
3 ha sekat sekačkou typ kočárek? Osobně sekám traktůrkem/sekačka se sedačkou/ se záběrem 102 cm kynologický cvičák cca necelých půl ha. Tráva se nesbírá, mám upravený koncák koše a tráva za mnou vylétá gejzírem dozadu a i tak je to sečení na cca 1,5... celý příspěvek >
Husqarna 365, 9.11.2010
Pro přispěvatele 237.194 - jen bych se chtěl zeptat jak nakonec koupě a hlavně následná zkušenost s pilou dopadla. Jinak, ač už jsem něco strojů a strojků nakoupil, pořád se člověk učí a pro případné zájemce o koupi starší pily- příspěvek pana J.S.... celý příspěvek >
Snižování omezovacích zubů, 15.10.2010
Taky taky přidám do diskuze svůj způsob srážení omezováků. Pro broušení mám jednu brusku a omezováky řeším tak, že pokud cítím i při nabroušeném řetězu, že netáhne tak zkontroluji omezováky pomocí šablony a plochého pilníku. Pokud vidím, že pilník... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 24.9.2010
Výkon čerpadla je malý - může to mít dva důvody: 1.je nastaven nízký spínací tlak na vodárně. Pokud čerpadlo vypíná je možné zvýšením tlaku zvýšit výkon systému 2. I při tomto nízkém tlaku čerpadlo běží nepřetržitě - je evidentní že ČERPADLO je... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 24.9.2010
Není to až zas tak pravda- pokud bude čerpadlo napojeno hlouběji na delší potrubí, tak na této části bude vyšší tlaková ztráta - ale to jen akademická poznámka. Ivan
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 9.9.2010
Použil jsem Barenbrug do stínu, již si nevzpomenu na název, a byl jsem mile překvapen jak se pod kaštany zazelenalo. Moje zkušenost je velmi dobrá ale jen bych ještě přidal zkušenost, že ani sebelepší osivo nezajistí kvalitní trávník bez pečlivého... celý příspěvek >
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 2.9.2010
650 Mh za dva roky není málo. Co studuji starší stroje/KU, YA,IS/ tak se pohybují kolem 600-1000 Mh cca po 20 rocích provozu. Avšak tyto jsou často využívány velice sezonně a některé pouze s jedním nářadím, které se z traktůrku za celou dobu provozu... celý příspěvek >
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 2.9.2010
Pánové děkuji- i když je to zatím, řečeno sportovní terminologií remíza, takže musím se rozhodnout, který gol byl hezčí .Zatím mne ještě netlačí čas takže budu hledat, ptát se no a pak rozhodnout.Zatím co jsem studoval i předchozí obdobná témata... celý příspěvek >
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 1.9.2010
Zatím si připravuji znalosti, avšak v nejbližší době mne čeká pořízení techniky pro zabezpečení cca 2 - 4 koní, dovoz dřeva, úklid sněhu... Z průzkumu trhu mi zatím vychází 2 možnosti - starší Zetor cca 35 -40 koní nebo japonec/Kubota, Iseki,Yanmar/... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 26.8.2010
Jen dotaz na dopřesnění - těch 80°C hlídáte ve vodě okolo lahví nebo v moštu? Děkuji Ivan
Způsob čištění molitanového vzduchového filtru v křovinořezu, 30.7.2010
žádný olej na filtr nekapu, protože mastnota na filtr váže prach a nečistoty...182.202 (?), 29.7.2010 23:15Roman... jenže právě kvůli tomu tam ten olej je- aby zachytil jemné prachové částice. Já osobně používám specielní olej na motorkové filtry/v... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 333R motor se dusí a jde špatně do otáček, 30.4.2010
Ještě mne napadá druhá možnost - přicpané odvzdušnění nádržky a nedostatek benzínu po určité době provozu. Ale tam by se ke konci dodávky paliva motor živě vytáčel a pouze při úplném konci je líný a pak stop. Ivan
Křovinořez HQ 333R motor se dusí a jde špatně do otáček, 30.4.2010
Záruka = servis, tady není o čem diskutovat. Ale já bych se spíše přikláněl k tomu, že se jedná o příliš bohatou směs- líný motor v zahřátém stavu a starování možné pouze u studeného motoru jsou symptomy bohaté směsi. Pro klid duše bych se podíval... celý příspěvek >
Traktor HQ - akumulátor, 29.4.2010
No a motorky nejsou jednoválce?Zatím se mne to netýká/mám traktůrek 2 roky/,a le nevidím problém v náhradě motobaterií.Jedniný problém by mohl být ve výši startovacího proudu, ale to předpokládám, že bude obdobné a na druhou stranu hodnota dobíjecího... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika